17 Nisan 2009, Cuma 08:47:04

Kilolu yolculara kötü haber!

Amerikalı havayolu şirketi United Airlines, bir koltuğa sığmakta güçlük çeken yolculardan iki bilet parası alacak.
  • SEVGILI GUZIN ABLA HEM KILOLUYUM HEMDE PARAM YOK USTUNE USTLUK ACIM VE KOCAMDAN HERGUN AYI OKUZ GIBI GORIL GIBI LAFLAR ISITIYORUM BIRDE AMERIKAN HAVYOLLARIYLA UCAMIYORUM BU BANA DAHA COK KOYUYOR ESKIDEN UCAN GORILDIM SIMDI OTURACAK KOLTUK BULAMIYORUM LUTFEN YARDIMCI OLUN BIRDE SIZDEN RICAM OLACAK UCAK FIRMAARINA RICA EDIN GORILLER ICINDE GENIS KOLTUK YAPSINLAR
  • Benim böyle bir derdim yok, ben flinta gibi bir fokbaligiyim.. kilo sorunu olanlar düsünsün!
  • kilolu olanlar erzuruma gelsin zayıfllasınlar. masrafa girmesinler uçak biletler için...
  • havacilikta zaten uygulanmakta olan bir kuraldir. cok normal ve olmasi gerekn bir tutumdur. tek koltuga sigmayan sismanlikta bir insanin yanindaki koltuk dolu oldugunda yaninda oturan insanin hakki cignenmis olmaktadir. bu habere bazi sivri zekalilar cok zayiflar da 3er beser otursunlar diyebilir , onlar ortaligi bulandirmaya calisan sig insanlardir. bilginiz olsun.

Aşırı kilolu yolcuların yanında oturanlardan geçtiğimiz yıl 700 şikayet alındığı söyleyen havayolu şirketi, bu nedenle böyle bir karar alındığını açıkladı.

Firmanın sözcüsü Robin Urbanski, uçağın dolu olma durumunda obez yolcu sadece bir bilet aldıysa, uçaktan indirileceğini açıkladı.

Kilolu yolculara kötü haber!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
SEVGILI GUZIN ABLA HEM KILOLUYUM HEMDE PARAM YOK USTUNE USTLUK ACIM VE KOCAMDAN HERGUN AYI OKUZ GIBI GORIL GIBI LAFLAR ISITIYORUM BIRDE AMERIKAN HAVYOLLARIYLA UCAMIYORUM BU BANA DAHA COK KOYUYOR ESKIDEN UCAN GORILDIM SIMDI OTURACAK KOLTUK BULAMIYORUM LUTFEN YARDIMCI OLUN BIRDE SIZDEN RICAM OLACAK UCAK FIRMAARINA RICA EDIN GORILLER ICINDE GENIS KOLTUK YAPSINLAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Benim böyle bir derdim yok, ben flinta gibi bir fokbaligiyim.. kilo sorunu olanlar düsünsün!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kilolu olanlar erzuruma gelsin zayıfllasınlar. masrafa girmesinler uçak biletler için...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
havacilikta zaten uygulanmakta olan bir kuraldir. cok normal ve olmasi gerekn bir tutumdur. tek koltuga sigmayan sismanlikta bir insanin yanindaki koltuk dolu oldugunda yaninda oturan insanin hakki cignenmis olmaktadir. bu habere bazi sivri zekalilar cok zayiflar da 3er beser otursunlar diyebilir , onlar ortaligi bulandirmaya calisan sig insanlardir. bilginiz olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000