23 Ağustos 2012, Perşembe 11:50:43

"KENDİSİ İSTEDİĞİ İÇİN YAPTIM"

ABD'de bir Türk vatandaşı, Phoenix-New Jersey seferini yapan United Airlines uçağında yanındaki koltukta uyuyan kadın yolcuyu taciz ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı...
  • Hocam otobüslerdeki gibi bayan yanı uygulaması başlamalı gerçi siz şimdi tutturursunuz yobazlık fian diye en iyisi elleyelim elletelim :)
  • "ellemem icin beni zorladi" -tam bir maganda savunmasi! Mazereti sucundan daha buyuk!
  • Uzanıp yatıvermiş sereserpe/ Entarisi sıyrılmış hafiften/ Kolunu kaldırmış kolluğu görünüyor/ Bir eliyle de göğsünü tutmuş/ İçinde kötülük yok biliyorum/ Yok, benim de yok ama/ Olmaz ki/ Böyle de yatılmaz ki

Cinsel taciz suçundan yargılanan 48 yaşındaki B.A.'nın, Newark havaalanında nezarete alındıktan sonra mahkemeye çıkarıldığı belirtildi.

Savcılığın iddiasına göre, Pazartesi gecesi gerçekleşen olayda, B.A., pencere kenarındaki koltukta uyuyan kadın yolcunun göğüs ve bacaklarını elledi.

Uyandığında yanındaki yolcunun bir elini gömleğinin içinde, diğerini de eteğinin altında bulan kadının ifadesine göre, nefes nefese olan B.A. kendisinden onu öpmesini istedi.

Kadının bu durumu uçuş personeline bildirmesinin ardından B.A. uçakta gözaltına alındı, iner inmez de federal polise teslim edildi.

Associated Press, el ve ayaklarından kelepçelenen B.A.'nın ilk duruşmada konuşmadığını bildirirken, hakim kefalet ücretinin belirlenmesi için duruşmaların sürdürülmesine karar verdi.

"ELLEMEM İÇİN BENİ ZORLADI"

B.A., polise verdiği ifadede, "Ona dokundum ama bunu yapmam için beni zorladı" diyerek kendini savundu.

ABD'de geçtiğimiz yıl 48 yaşındaki İsrailli haham Gavriel Bidany, Tel Aviv-New York seferini yapan bir uçakta İsrailli bir kadın askeri taciz ettiği gerekçesiyle 60 gün hapis cezasına çarptırılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde de Hawaii Adaları’na uçan Hawaiian Havayolları uçağında uyku hapı alan bir kadın yolcu, yanında oturan Luavalu Seuva’ai tarafından cinsel tacize uğradını iddia etmişti. (Hürriyet)

"KENDİSİ İSTEDİĞİ İÇİN YAPTIM"

Facebook Yorum

Yorumlar

bayan yanı ~ 6 yıl önce
Hocam otobüslerdeki gibi bayan yanı uygulaması başlamalı gerçi siz şimdi tutturursunuz yobazlık fian diye en iyisi elleyelim elletelim :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
"ellemem icin beni zorladi" -tam bir maganda savunmasi! Mazereti sucundan daha buyuk!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Orhan Veli ~ 6 yıl önce
Uzanıp yatıvermiş sereserpe/ Entarisi sıyrılmış hafiften/ Kolunu kaldırmış kolluğu görünüyor/ Bir eliyle de göğsünü tutmuş/ İçinde kötülük yok biliyorum/ Yok, benim de yok ama/ Olmaz ki/ Böyle de yatılmaz ki

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000