14 Aralık 2011, Çarşamba 21:31:57

"UÇAĞA BİNMEK MİNİBÜSE BİNMEKTEN KOLAY"

15 milyon insan uçakla tanıştı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, havayollarında, iç ve dış hatlardaki yolcu sayısının 110 milyona çıktığını açıkladı.
  • havayolu halkın yolu olduysa Pegasus sayesinde oldu..TEŞEKKÜRLER PEGASUS.. bir zamanlar bir pegasus çalışanı
  • BIRAK ATIP TUTMAYI..MİNİBÜSTEN UCUZMUŞ...SEN TABİİ UÇAĞA PARA VERMEDİĞİN İÇİN BİLMİYORSUN...BİLET 59 TL VERGİSİ 64 TL TOPLA KAÇ LİRA EDİYOR BİLET SERVİS ÜCRETİ DENEN SOYGUNCULUK DA İÇİNDE TABİİ SANKİ BANA İNSAN HİZMET VERİYOR DA...BİLGİSAYR HİZMETİNDEN BİLE PARA İSTİYOR ŞİRKETLER BUNA NE DİYECEKSİN EY BAKAN? AYRICA ÖLÜ SAATLERDE VEYA AYLAR ÖNCESİNDEN BİLET ALIRSANIZ BU FİYATLAR GEÇERLİ ONUN HARİCİNDE AL BAKALIM YAZIN VEYA HAFTASONLARI UCUZ BİLET DE GÖRELİM...YALANI DOLANI MARİFET GİBİ AÇIKLAMAYIN YALAKALARDA YAĞ KOKAN YORUMLAR YAPMASINLAR...
  • bakin busefer pozitif yorum yapayim. Gurur duyuyorum. Ucaklari alip alip havaciligimiz buyuyor. Bunu kimse yapamazdi. Ancak devletimiz yapar. Binali yapar! tren yurutemez ama bunu yapar kardesim. Git Fransa'ya al ucagi havacilik buyusun gelissin. Harikalar. Yapabilecek baska birileri var mi? Kesin yoktur. Sizin elinize devlet butcesini yapabilirmisiniz? Yapamazsiniz.
  • sen önce beynini bir kontrol ettiriver...laf la peynir gemisi yürümez derler...birde yalancının mumu vardır ama bunlarda mumda kalmadı
Seyahatlerde uçak kullanımını anlatırken önceleri "Havayolu halkın yolu oldu" deyimini kullanan Bakan Yıldırım, bu kez yeni kullanmaya başladığı söylemiyle milletvekillerinin karşısına çıktı. Yıldırım, "Şimdi uçağa binmek Vezneciler, Beşyüzevler minübüsüne binmekten daha kolay" diyerek iddiasını bir adım daha ileriye taşımış oldu.

Bütçe Görüşmeleri

Meclis Genel Kurulu'nda Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın 2012 yılı bütçeleri görüşülerek kabul edildi.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, bakanlığının bütçesi üzerinde söz aldı, havayolları, demiryolları ve karayollarında atılan adımları anlattı.

"Havayolu Halkın Yolu Oldu"

Seyahatlerde uçak kullanımını anlatırken daha önceleri "Havayolu halkın yolu oldu" deyimini kullanan Bakan Yıldırım, bu kez yeni yeni kullanmaya başladığı söylemiyle milletvekillerinin karşısına çıktı.

Yıldırım, "Havacılık sektörümüz dünyaya parmak ısırtacak şekilde gelişti. 15 milyon insan uçakla tanıştı. 2003'te iç hatlarda 8,5 milyon insan uçakla seyahat ederken, bu rakam bugün 57 milyona çıktı. İç ve dış hatlardaki yolcu sayısı da 34 milyondan 110 milyona ulaştı. Şimdi uçağa binmek, vezneciler, beşyüz evler minübüsüne binmekten daha kolay'' diye konuştu.

Yıldırım konuşmasında, ulaştırma sektöründe 9 yılda 112 milyar lira yatırım yapıldığını da sözlerine ekledi.
"UÇAĞA BİNMEK MİNİBÜSE BİNMEKTEN KOLAY"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 6 yıl önce
havayolu halkın yolu olduysa Pegasus sayesinde oldu..TEŞEKKÜRLER PEGASUS.. bir zamanlar bir pegasus çalışanı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
BIRAK ATIP TUTMAYI..MİNİBÜSTEN UCUZMUŞ...SEN TABİİ UÇAĞA PARA VERMEDİĞİN İÇİN BİLMİYORSUN...BİLET 59 TL VERGİSİ 64 TL TOPLA KAÇ LİRA EDİYOR BİLET SERVİS ÜCRETİ DENEN SOYGUNCULUK DA İÇİNDE TABİİ SANKİ BANA İNSAN HİZMET VERİYOR DA...BİLGİSAYR HİZMETİNDEN BİLE PARA İSTİYOR ŞİRKETLER BUNA NE DİYECEKSİN EY BAKAN? AYRICA ÖLÜ SAATLERDE VEYA AYLAR ÖNCESİNDEN BİLET ALIRSANIZ BU FİYATLAR GEÇERLİ ONUN HARİCİNDE AL BAKALIM YAZIN VEYA HAFTASONLARI UCUZ BİLET DE GÖRELİM...YALANI DOLANI MARİFET GİBİ AÇIKLAMAYIN YALAKALARDA YAĞ KOKAN YORUMLAR YAPMASINLAR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bakin busefer pozitif yorum yapayim. Gurur duyuyorum. Ucaklari alip alip havaciligimiz buyuyor. Bunu kimse yapamazdi. Ancak devletimiz yapar. Binali yapar! tren yurutemez ama bunu yapar kardesim. Git Fransa'ya al ucagi havacilik buyusun gelissin. Harikalar. Yapabilecek baska birileri var mi? Kesin yoktur. Sizin elinize devlet butcesini yapabilirmisiniz? Yapamazsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sen önce beynini bir kontrol ettiriver...laf la peynir gemisi yürümez derler...birde yalancının mumu vardır ama bunlarda mumda kalmadı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000