28 Kasım 2008, Cuma 10:27:43

Turkuaz Havayolları ruhsatını aldı

Türkiye’nin en genç havayolu şirketi Turkuaz Havayolları, Ulaştırma Bakanlığı tarafından ruhsatlandırıldı. Her türlü hazırlıklarını yapan şirketin ruhsatı Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım tarafından imzalandı.
  • Hep bu kadar karamsar olan insanların özel hayatlarını,eşleriyle,aileleriyle,astları ve üstleriyle olan ilişkilerini merak etmişimdir..Bunca insana iş sağlayan,bir çok insanın çalıştıkları yeri bırakarak gittiği bir şirket kapanırsa ''Ben Demiştim'' demekmi sizi tatmin edecek olan..Bir de ahmakça ''geçmiş olsun '' demek de neyin nesi şimdi? Hayatta ki tüm adımlar,tüm kararlar bir risk taşıyor elbette..Ama umut etmek,iyi olmasını dilemek,iyi şeyler için yola çıkmak bence alkışlanmayı hak ediyor, bu şekilde yorumlanmayı değil..İnsanların emeklerine ve duygularına saygı lütfen..Medium dizisinin etkisindemi kaldınız nedir... Biz size gene de iyi şeyler dileyelim en azından umduğunuzdan daha da mutlu olup, hayatınızı sevdiklerinle pozitif atmosferde idame edin.. sevgi ve umut içimizde..
  • Bu şekilde açılıp kapanan kaç şirket oldu sayabilen varmı? Golden, İnter vb. İnşallah yanılırım ama malesef bu şirkette çok uzun ömürlü olmadan tarihin tozlu yapraklarına gömülür. Dünyayı yenşden keşfetmeyelim. Diyorum ya inşallah yanılırım.
  • Allah utandırmasın. Hayırlı olsun bu zamanda zor iş. Muaffak olmalarını dilerim.
  • hosteslerin kostümleri çok güzel olmuş.. özellikle ben çok beğendim..

Geçtiğimiz ay iki uçak birden getirerek, “Krize rağmen sözümüzde duracağız” diyerek geri adım atmayıp uçaklarını getiren Turkuaz Havayolları uçmak için artık saatler sayıyor.  İki uçak getirdikten sonra Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün istediği tüm kuralları yerine getirdikten sonra denetim yapılan şirketin herhangi bir kusuru bulunmadı.

Türkiye’nin en genç havayolu şirketi olan Turkuaz Havayolları'nın ruhsatı dün Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım tarafından imzalanarak Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne gönderildi. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden ruhsatını alan Turkuaz Havayolları’nın yolcu taşımak ve uçuşlarını gerçekleştirmek için önünde bir engel kalmadı.

Turkuaz Havayolları’nın iki adet Airbus 320 tipi uçağı bulunuyor. Şirketin kısa bir süre içinde uçması bekleniyor.

 

Turkuaz Havayolları ruhsatını aldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Flying witch ~ 9 yıl önce
Hep bu kadar karamsar olan insanların özel hayatlarını,eşleriyle,aileleriyle,astları ve üstleriyle olan ilişkilerini merak etmişimdir..Bunca insana iş sağlayan,bir çok insanın çalıştıkları yeri bırakarak gittiği bir şirket kapanırsa ''Ben Demiştim'' demekmi sizi tatmin edecek olan..Bir de ahmakça ''geçmiş olsun '' demek de neyin nesi şimdi? Hayatta ki tüm adımlar,tüm kararlar bir risk taşıyor elbette..Ama umut etmek,iyi olmasını dilemek,iyi şeyler için yola çıkmak bence alkışlanmayı hak ediyor, bu şekilde yorumlanmayı değil..İnsanların emeklerine ve duygularına saygı lütfen..Medium dizisinin etkisindemi kaldınız nedir... Biz size gene de iyi şeyler dileyelim en azından umduğunuzdan daha da mutlu olup, hayatınızı sevdiklerinle pozitif atmosferde idame edin.. sevgi ve umut içimizde..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bc ~ 9 yıl önce
Bu şekilde açılıp kapanan kaç şirket oldu sayabilen varmı? Golden, İnter vb. İnşallah yanılırım ama malesef bu şirkette çok uzun ömürlü olmadan tarihin tozlu yapraklarına gömülür. Dünyayı yenşden keşfetmeyelim. Diyorum ya inşallah yanılırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 9 yıl önce
Allah utandırmasın. Hayırlı olsun bu zamanda zor iş. Muaffak olmalarını dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
karan ~ 9 yıl önce
hosteslerin kostümleri çok güzel olmuş.. özellikle ben çok beğendim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000