30 Ocak 2011, Pazar 08:31:37

TRANSAVIA GAZİPAŞA'YA UÇACAK

Gazipaşa Havaalanı'na Hollanda'lı Transavia'nın 27 Nisan'da uçacak olması Alanya'da bulunan sivil toplum örgütlerini sevindirdi.
  • şu transavia birtek saw-orly(paris ) uçamadı...bekliyoruz..
  • Kanada'li Air Transat 15 mayis'tan itibaren sezonluk Toronto-Montreal-Istanbul ucuslarina basliyor.
  • Sn. Editor, Haberde bir yanlislik var sanirim. Transavia nin ucak filosunda 737-700 ve 737-800 var. Haberde bu detay unutuldu sanirim. Saygilar
  • Hayırdır, yaz tarifesinin iznini Ocak ayından nasıl alıyormuş bunlar ? Hadi şirketler para peşinde, reklam peşinde. Bu sitenin editörlerinin havacılıktan haberi yok mu ? Böyle spekülatif haberlere yer verip kurumları zorda bırakmadan önce bu işlerin "haydi uçuyoruz" basitliğinde olmadığının bilgisinde olmayan magazin gazeteciliği mi yapıyorsunuz ? İnsaf.
Tur operatörü Neckermann'ın, 129 kişilik orta gövdeli Boeing 737-500 tipi charter uçaklarla Gazipaşa Havalimanı'na sefer düzenleyeceği açıklandı

Alanya turizmi, Gazipaşa Havalimanı'nın ilk meyvesini 27 Nisan'da alacak. Alanya'ya yılda 85 bin Hollandalı turist getiren Neckermann, Hollanda Kraliyet Havayolları Şirketi'nin yan kuruluşu Transavia ile anlaştı. Transavia, Neckerman'la tatil yapacak olan Hollandalı turistleri 129 yolcu kapasiteli orta gövdeli uçaklarıyla Gazipaşa Havalimanı'na getirecek. 26 Ekim'e kadar sürecek uçuşlar, haftada bir gün gerçekleşecek. Neckermann'ın, Ulaştırma Bakanlığı'ndan gerekli izinleri aldığı da bildirildi.

ALANYA'YA ÖZEL KATALOG ÇIKARIYOR

Aralık ayına kadar tanıtım kataloglarında Antalya'ya büyük önem veren Neckermann'ın, yeni yılla birlikte Alanya'yı önemsemeye başladığı bildirildi. Alanya'daki otelcilerle görüşen Neckermann'ın Alanya'ya özel katalog hazırladığı da belirtiliyor. Neckermann'ın hazırladığı yeni katalogda Gazipaşa Havalimanı, Alanya'daki oteller ile tarihi ve turistik bölgelere geniş yer verildiği öğrenildi. Hollanda'da kataloğun dağıtımının Şubat'ta başlayacağı belirtilirken, Neckermann'ın getireceği turist sayısının 150 bini bulması bekleniyor.

(Yeni Alanya)
TRANSAVIA GAZİPAŞA'YA UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
şu transavia birtek saw-orly(paris ) uçamadı...bekliyoruz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kanada'li Air Transat 15 mayis'tan itibaren sezonluk Toronto-Montreal-Istanbul ucuslarina basliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sn. Editor, Haberde bir yanlislik var sanirim. Transavia nin ucak filosunda 737-700 ve 737-800 var. Haberde bu detay unutuldu sanirim. Saygilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Hayırdır, yaz tarifesinin iznini Ocak ayından nasıl alıyormuş bunlar ? Hadi şirketler para peşinde, reklam peşinde. Bu sitenin editörlerinin havacılıktan haberi yok mu ? Böyle spekülatif haberlere yer verip kurumları zorda bırakmadan önce bu işlerin "haydi uçuyoruz" basitliğinde olmadığının bilgisinde olmayan magazin gazeteciliği mi yapıyorsunuz ? İnsaf.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000