24 Ağustos 2010, Salı 08:35:26

"Terminal binası 350 bin metrekare üzerine kurulacak"

Elazığ Valisi Muammer Erol görev süresi boyunca Elazığ için yapmış olduğu çalışmaları anlattı.
  • Tum Elazig'in ayni anda sigabilecegi bir terminal yapmak istemis bakan bey, fena mi yapmis.. Deprem oldugunda hop, tum Elazig dis hatlar terminalinde..
  • elazığ uçuşlarının istatisklerini dileyen rahatlıkla dhmiden öğrenebilir. uçaklarda yer yok .. haberiniz varmı bilmemm. pegasus izair anadolujet thy hambur int gxl airways corendon sırf bu milletvekilllerinin hatrına gelmiyorlardır değilmi!:) gelin bi görün o alanı .. uçakta yer yok .. bu alanı elazığa kazandıran elazığ milletvekilleri değil valimiz SN MUAMMER EROL dur..
  • pist ısışları tek kademe, yeteri kadar güvenlikçinin bulunmadıgı bir havaalanı bunlarıda yazarmısınız.Gece orada bir vukuat olsa kimselerin haberi bile olmaz ancak sabahleyin olay ortaya cıkar. Lütfen bu konuya ilgililer bir el atsınlar.
  • gerçekten vali bey çok iyi bir düzenleme yapıyor.terminal binası çok küçük yolcular sığmıyor,yoğunluk çok oluyor bina yetersiz kalıyor kendimde şahit oldum.en kısa zamanda yapılmasını temenni edrim...

Elazığ Havaalanı bölgenin ihtiyacına cevap veremediği için yeni bir pist inşasına başladığını ancak pistin kalan eksik işleri için kalan işleri kısa zamanda tamamlandığını söyleyen Erol, ` Mart 2010 tarihinde de ilk yurtdışından gelen ilk uçak yeni piste iniş yapmış ve düzenli seferler başlatılmıştır. Ulaştırma Bakanlığı Demiryolları, Limanlar ve Hava Meydanları İnşaatı Genel Müdürlüğü tarafından yaklaşık maliyeti 74 milyon 846 bin TL olarak belirlenen ihale için 26 firma teklif vermişti. Havaalanı Yeni İç ve Dış Hatlar Terminal Binası toplam 350 bin metrekare alan üzerine kurulacak` dedi.

 

"Terminal binası 350 bin metrekare üzerine kurulacak"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 8 yıl önce
Tum Elazig'in ayni anda sigabilecegi bir terminal yapmak istemis bakan bey, fena mi yapmis.. Deprem oldugunda hop, tum Elazig dis hatlar terminalinde..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
elazığ uçuşlarının istatisklerini dileyen rahatlıkla dhmiden öğrenebilir. uçaklarda yer yok .. haberiniz varmı bilmemm. pegasus izair anadolujet thy hambur int gxl airways corendon sırf bu milletvekilllerinin hatrına gelmiyorlardır değilmi!:) gelin bi görün o alanı .. uçakta yer yok .. bu alanı elazığa kazandıran elazığ milletvekilleri değil valimiz SN MUAMMER EROL dur..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
pist ısışları tek kademe, yeteri kadar güvenlikçinin bulunmadıgı bir havaalanı bunlarıda yazarmısınız.Gece orada bir vukuat olsa kimselerin haberi bile olmaz ancak sabahleyin olay ortaya cıkar. Lütfen bu konuya ilgililer bir el atsınlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
gerçekten vali bey çok iyi bir düzenleme yapıyor.terminal binası çok küçük yolcular sığmıyor,yoğunluk çok oluyor bina yetersiz kalıyor kendimde şahit oldum.en kısa zamanda yapılmasını temenni edrim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000