05 Haziran 2014, Perşembe 07:45:36

RİZE'DE HAVALİMANI NEREYE YAPILACAK?

Rize Havalimanı için başlatılan yer belirleme çalışmaları sürüyor.
  • Rizeye havaalanı gereksiz diyen arkadaşlar eminim çoğu trabzonludur çünkü uçakların yüzde 75i rize ve ilçelere gidiyor buda trabzonluyu düşündürüyor para kazanamayacaz diye kusura bakmayın para kazanma sırası rizede kendi yanınızda kavrulmayi öğrenin artık
  • Bu ülkede akilli adam kalmadi.önce rizenin pisligini aritin .
  • Hayirli olsunda DHMI önce bir K.maras Hv. yeni Terminal Binasi yapsin
  • TRABZON-rize arası 1 saat sürüyor. gereksiz yere rizeye havaalanı yapmayın. Tüm doğu karadenizi TRABZON taşıyor zaten. rizeye gereksizz....!

Rize Havalimanı için başlatılan yer belirleme çalışmaları sürüyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimler öncesi Rize mitingi sırasında müjdesini verdiği Rize Havalimanı için yer belirleme çalışmaları sürüyor. Yer belirleme çalışmaları ile ilgili bilgi veren AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, “Yer belirleme çalışmaları sürüyor. Dört farklı nokta üzerinde çalışılıyor. Ulaştırma Bakanlığı uzmanları tarafından sürdürülen çalışmalar neticesinde havalimanının yapılacağı yer kesinleştirilecek. Şu ana kadar kesinlik kazanan bir yer yok. Yer belirleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından havalimanının inşasına hızla başlanılacaktır” dedi.

Öte yandan deniz doldurularak yapılacak olan havalimanının yapılması planlanan yerlerin Ardeşen-Hamidiye, Pazar-Çayeli arası, Gündoğdu-Çayeli arasında ve İyidere sahili olduğu ve bu 4 noktadan birine havalimanı inşa edileceği öğrenildi. 

RİZE'DE HAVALİMANI NEREYE YAPILACAK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

lazkopat ~ 4 yıl önce
Rizeye havaalanı gereksiz diyen arkadaşlar eminim çoğu trabzonludur çünkü uçakların yüzde 75i rize ve ilçelere gidiyor buda trabzonluyu düşündürüyor para kazanamayacaz diye kusura bakmayın para kazanma sırası rizede kendi yanınızda kavrulmayi öğrenin artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu ülkede akilli adam kalmadi.önce rizenin pisligini aritin .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K.marasli ~ 4 yıl önce
Hayirli olsunda DHMI önce bir K.maras Hv. yeni Terminal Binasi yapsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TRABZ10'Liiii :) ~ 4 yıl önce
TRABZON-rize arası 1 saat sürüyor. gereksiz yere rizeye havaalanı yapmayın. Tüm doğu karadenizi TRABZON taşıyor zaten. rizeye gereksizz....!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rizeli ~ 4 yıl önce
rize merkezden doğuya doğruda yerleşim var. mesela pazardan havaalanına ulaşmak yaklaşık 2 saati buluyor.pazardan daha öteside var.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000