10 Ağustos 2014, Pazar 09:36:15

RİZE HAVALİMANI 2018'DE BİTECEK

AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, Ulaştırma Bakanlığı tarafından 'öncelikli yatırımlar' kapsamına alınan Rize-Artvin Havalimanı’nın temelinin 2015 yılında atılacağını söyledi
  • Dılerım konustugunuz gıbı olur nısan ayında baslar sozunuz havaalanı ıcın konusmak kolay icraat onemli tayyip yuzumuzu kara cıkarmaz ıns simdiden hayırlı olsun diliyorum memleketımıze
  • Rizeyi ve Artvini bilmeyenler yorum yapmasin...
  • Havalimsni kesinlikle gerekli.artvindeki adam trabzonu nasil kullansin.kaldi ki havalimani yapildiktan sonra kullabim sayisi artacaktir.
  • Bir Trabzonlu olarak Rize'de Havalimanı yapılmasını istiyorum.

AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, Ulaştırma Bakanlığı tarafından 'öncelikli yatırımlar' kapsamına alınan Rize-Artvin Havalimanı’nın temelinin 2015 yılında atılacağını söyledi.

Bayraktar, “Şu anda havalimanı projesinin ÇED raporu hazırlanıyor. ÇED raporu bittikten sonra nihai proje ihalesine çıkacaktır. Proje öncelikli yatırımlar programında bulunuyor dedi.

ÇED raporuyla ilgili proje çalışmalarının devam ettiğini belirten Bayraktar sözlerine şöyle devam etti; "ÇED ihalesinden sonra proje ihalesi yapılacak. Bu uluslararası havalimanı olacağı için deniz dolgusundan dolayı denizdeki çalışmalar uzun sürebiliyor. Türkiye’de olağanüstü bir değişiklik olmazsa bizim niyetimiz ve hedefimiz 2015 yılında temelinin atılması. Allah nasip ederse de 2018’e kadar da havalimanın tamamen bitirilmesidir” şeklinde konuştu.

RİZE HAVALİMANI 2018'DE BİTECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Rıze ardesenlı ~ 1 yıl önce
Dılerım konustugunuz gıbı olur nısan ayında baslar sozunuz havaalanı ıcın konusmak kolay icraat onemli tayyip yuzumuzu kara cıkarmaz ıns simdiden hayırlı olsun diliyorum memleketımıze

Yanıtla

Kalan karakter 1000
baskentli ~ 3 yıl önce
Rizeyi ve Artvini bilmeyenler yorum yapmasin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Havalimsni kesinlikle gerekli.artvindeki adam trabzonu nasil kullansin.kaldi ki havalimani yapildiktan sonra kullabim sayisi artacaktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bir Trabzonlu olarak Rize'de Havalimanı yapılmasını istiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000