17 Şubat 2012, Cuma 08:32:50

"NONSTOP" NURİ DEMİRAĞ

Sivas Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü, Nuri Demirağ Havaalanı’na uçuş saatlerine eş zamanlı olarak ekspres otobüs seferleri başlatılıyor.
  • Belediye otobüs seferlerine başladı çok güzel oldu ancak hala İzmir ve Antalya yok, http://www.sivasairport.com/2012/04/04/sadece-istanbul-ile-54-000den-fazla-yolcu/ bu sitedeki habere göre bazı şehirlerde daha fazla tarifeli uçuş noktası olmasına rağmen Sivas daha iyi bir istatistik yakalamış. Neden Sivas aktarmalı uçuşlara mahkum ediliyor???
  • sıvaslılara yakışır hayırlı olsun
  • Bahsedilen havaalanı Erzurum değil Sivas'tır.
  • Bende Gümüşhane Belediyesini tebrik ediyorum. Son zamanlarda güzel işler yapıyorlar. Ama alakası yok konuyla o ayrı tabi...
Uçak seferlerindeki gecikmeye göre otobüslerin kalkış saatlerinde erteleme yapılabilecek. Ücret tarifesi de tek yön 5 TL olarak belirlendi.

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, uzun zamandır havaalanına otobüs seferleri düzenlenmesi yönünde havaalanı yönetimi ile vatandaşlar tarafından talepler geldiğini belirti.

Ürgüp, Ulaştırma Bakanlığı yönetmelik ve genelgeleri doğrultusunda belediye mücavir alanı içerisinde yer alan havaalanına ulaşım hizmeti sağlamak için karar aldıklarını kaydetti.

Otobüslerin havaalanına gidiş ve gelişleri haricinde hiçbir yerde durmayacağını ifade eden Başkan Ürgüp, "Uçaklara zamanında ulaşmak gerekiyor. Dur, kalk yapmak yolcuların geç kalmasına sebep oluyor" dedi.
"NONSTOP" NURİ DEMİRAĞ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 6 yıl önce
Belediye otobüs seferlerine başladı çok güzel oldu ancak hala İzmir ve Antalya yok, http://www.sivasairport.com/2012/04/04/sadece-istanbul-ile-54-000den-fazla-yolcu/ bu sitedeki habere göre bazı şehirlerde daha fazla tarifeli uçuş noktası olmasına rağmen Sivas daha iyi bir istatistik yakalamış. Neden Sivas aktarmalı uçuşlara mahkum ediliyor???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sıvaslılara yakışır hayırlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bahsedilen havaalanı Erzurum değil Sivas'tır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bende Gümüşhane Belediyesini tebrik ediyorum. Son zamanlarda güzel işler yapıyorlar. Ama alakası yok konuyla o ayrı tabi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000