08 Kasım 2010, Pazartesi 08:14:44

KKTHY İÇİN SON GÜN YARIN

KKTC Ulaştırma Bakanlığı gazete ilanıyla yeni kurulacak havayoluna hissedar olmak isteyenlerin Salı gününe kadar başvurması gerektiğini duyurdu.
  • Sendikayı bu havayolundan uzak tutmak lazım. Yöneticiler personelin sendikalı olup olmadığına dikkat etmeli. Yoksa bu şirkette batar valla.
  • Yeni bir istişhdam kapısı ; bir kaç uçak 800 çalışan? bu mentalite olursa eyvahh
  • Sendikaya satsanıza hisseleri. Kendi alırsa grev falan yapmaz. Aksi takdirde 13. maaş 45 gün izin, vs haklar ile bu şirkette 6 ayda batar.
  • Sayın KTHY çalışanlarının dikkatine, KTHY iflas ettiği veya şirket kapatıldığında "tasfiye memurluğuna" yasal alacaklarını kanunun emrettiği sürede veya Tasfiyesi için gazeteye verilen ilanda alacak-borçlu listesine adlarının yazdırmalarını sakın unutmayınız . Allah sizlere yardımcı olsun. Ömer Lütfi ÇAMSOY
Kıbrıs Türk Hava Yolları'nın iflas etmesinin ardından, devlet-özel sektör ortaklığıyla kurulması planlanan yeni havayolu şirketinde hissedar olmak isteyenlerden başvuru kabul ediliyor.

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı'nın gazetelerde dün yayımlanan ilanına göre yeni havayolundan blok hisse almak isleyenlerin, 9 Kasım Salı günü mesai bitimine kadar bakanlığa başvurması gerekiyor. "KKTC Havayolu'nu yeniden bayrak taşıcıyı olarak göklerde uçurabilmek için hükümetin kararıyla bakanlığın çalışmalarının son aşamaya geldiği" belirtilen ilana göre, yeni havayolu devlet ve özel sektör ortaklığıyla kurulacak. İlanda, "Halkımızın yeni kurulacak havayolumuzun ortaklığında yer alması en büyük arzumuzdur" denildi.

(Star)
KKTHY İÇİN SON GÜN YARIN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
Sendikayı bu havayolundan uzak tutmak lazım. Yöneticiler personelin sendikalı olup olmadığına dikkat etmeli. Yoksa bu şirkette batar valla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yeni bir istişhdam kapısı ; bir kaç uçak 800 çalışan? bu mentalite olursa eyvahh

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sendikaya satsanıza hisseleri. Kendi alırsa grev falan yapmaz. Aksi takdirde 13. maaş 45 gün izin, vs haklar ile bu şirkette 6 ayda batar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın KTHY çalışanlarının dikkatine, KTHY iflas ettiği veya şirket kapatıldığında "tasfiye memurluğuna" yasal alacaklarını kanunun emrettiği sürede veya Tasfiyesi için gazeteye verilen ilanda alacak-borçlu listesine adlarının yazdırmalarını sakın unutmayınız . Allah sizlere yardımcı olsun. Ömer Lütfi ÇAMSOY

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000