10 Aralık 2014, Çarşamba 08:20:12

KABİN AMİRİNİ UÇAKTAN İNDİREN YETKİLİ İSTİFA ETTİ

Hostesin servisini beğenmeyip kabin amirini uçaktan indiren Kore Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Cho Hyun-a istifa etti.
  • Hangisi kız hangisi erkek olduğunu anlamak ne zor ya :) ho yu mo... bunlar da bizden belli, baba-kız saltanatı. oh bee..saltanat incheon'a iyi gelecek :)
  • özel şirket, sahibi canı ne istiyorsa yapar, ne var ki bunda. istese pilotları da indirirdi kim ne diyebilir. gn.md.yard. istifa etmiş, şirketin sahibi ve gn md. zaten babası. grubun bi sürü şirketi daha var gider başka birine bakar... çok müşkül durumda kalmış canım :) ... hanjin group subsdiary: Korean Air Co.,LTD (KRX : 003490) Hanjin Shipping Co.,LTD (KRX : 117930) Hanjin Transportation Co.,LTD (KRX : 005430) Korea Airport Service Co.,LTD (KRX : 005430) JungSeok Enterprise Co.,Ltd Hanjin Travel Service Co.,Ltd Hanjin Transportation Co., Ltd Hanjin Information Systems & Telecommunication Co.,Ltd Total Passenger Service System Co.,Ltd Jin Air Co.,Ltd KAL Hotel Network Co.,Ltd Air Total Service Co.,Ltd CyberSky Co.,Ltd Global Logistics System Korea Co.,Ltd Homeo Theraphy Hanjin SM Cyber Logitec Co.,Ltd Inha University Korea Aerospace University Inha University Hospital Jungseok Education Foundation Il Woo Foundation Uniconverse Co.,Ltd
  • haber eksik, bu sirket devlet sirketi degil .. bu aile sirketin ortagi 10 % sahibi, en buyuk ortak onlar.. ayrica kendi holdingleri var,turizm sektorunde otelleri,kumarhaneleri vs var..
  • Bende muhtemelen sizin gariban olduğunuzu düşünüyorum :) kadın Koreli, senin en kral halinden iyidir muhtemelen

Hostesin servisini beğenmeyip kabin amirini uçaktan indiren Kore Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Cho Hyun-a, istifa etti.

'Kuruyemiş olayı' diye bilinen Kore Hava Yolları'nda yaşanan skandal istifa ile sonuçlandı. Geçen hafta sonu ABD'nin Los Angels şehrinden Güney Kore'nin İncheon şehrine gidecek olan Kore Hava Yolları'nın uçağına VIP olarak binen Kore Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Cho Hyun-a, hostes ile tartışmıştı. Kuruyemişi tabakta değil de, pakette sunan hostese kızan Genel Müdür Yardımcısı Cho, kabin şefine yönetmelikte servisin nasıl yapılacağını göstermesini istemişti. Kabin şefinin yönetmeliği bulamaması üzerine Cho, havalanmak üzere piste doğru yol alan uçaktan kabin şefini indirmişti.

Skandalın medyada geniş yer alması ile Kore Hava Yolları bugün resmi açıklamada bulunmuştu. Şirket yaşananlardan dolayı özür dilerken, Güney Kore Trafik ve Ulaştırma Bakanlığı Cho'nun skandal davranışında yasalara aykırı bir husus olup olmadığı üzerine yasal inceleme başlatmıştı.

Olayların büyümesi üzerine Cho'dan flaş istifa haberi geldi. Yaşananlardan dolayı üzgün olduğunu ifade eden Cho, genel müdür yardımcılığı görevinden istifa ettiğini açıkladı. Cho'nun babası Genel Müdür Cho Yong-ho ise kızının sebep olduğu rahatsız verici olaylardan dolayı halktan özür diledi. (Zaman)

KABİN AMİRİNİ UÇAKTAN İNDİREN YETKİLİ İSTİFA ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

KOREAN AIRLINES ~ 3 yıl önce
Hangisi kız hangisi erkek olduğunu anlamak ne zor ya :) ho yu mo... bunlar da bizden belli, baba-kız saltanatı. oh bee..saltanat incheon'a iyi gelecek :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yok artık ~ 3 yıl önce
özel şirket, sahibi canı ne istiyorsa yapar, ne var ki bunda. istese pilotları da indirirdi kim ne diyebilir. gn.md.yard. istifa etmiş, şirketin sahibi ve gn md. zaten babası. grubun bi sürü şirketi daha var gider başka birine bakar... çok müşkül durumda kalmış canım :) ... hanjin group subsdiary: Korean Air Co.,LTD (KRX : 003490) Hanjin Shipping Co.,LTD (KRX : 117930) Hanjin Transportation Co.,LTD (KRX : 005430) Korea Airport Service Co.,LTD (KRX : 005430) JungSeok Enterprise Co.,Ltd Hanjin Travel Service Co.,Ltd Hanjin Transportation Co., Ltd Hanjin Information Systems & Telecommunication Co.,Ltd Total Passenger Service System Co.,Ltd Jin Air Co.,Ltd KAL Hotel Network Co.,Ltd Air Total Service Co.,Ltd CyberSky Co.,Ltd Global Logistics System Korea Co.,Ltd Homeo Theraphy Hanjin SM Cyber Logitec Co.,Ltd Inha University Korea Aerospace University Inha University Hospital Jungseok Education Foundation Il Woo Foundation Uniconverse Co.,Ltd

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 3 yıl önce
haber eksik, bu sirket devlet sirketi degil .. bu aile sirketin ortagi 10 % sahibi, en buyuk ortak onlar.. ayrica kendi holdingleri var,turizm sektorunde otelleri,kumarhaneleri vs var..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.....'ya ~ 3 yıl önce
Bende muhtemelen sizin gariban olduğunuzu düşünüyorum :) kadın Koreli, senin en kral halinden iyidir muhtemelen

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000