10 Ekim 2010, Pazar 15:48:05

Ercan Havalimanı yakın markajda!

Kıbrıs Rum Yönetiminin, Ercan Havalimanı’nın özelleştirilmesi yönündeki hareketleri yakından izlediği ve buna karşı hukuki girişimlerde bulunacağı belirtildi.
  • İnşallah özelleşir de, şu freeshopçulardan kurtuluruz. Tüm meydanı kaplayan seval kafeden kurtuluruz. Check in önünde bavul satan dükkanlardan kurtuluruz. Hadi hayırlısı
  • Kendilerini Türk kabul etmeyen Rumlaşan bir toplum uğruna 1974 ü yaşayan bir Türk olarak oraya akıtılan paradaki hakkımı helal etmiyorum.
  • özelleştirilecek tabi. tc ninda amacı buydu. KTHY boş yere batmadı. batmadı zaten batırıldı suçu da bizm üsdümüze atıldı. şimdi KTHY yi aldılar sonra ercanısonra elektrik kurumunu. tamamen işgal altındaki ülke olduk. Rumları seven özleyen yok. poletikalardan bıkan var. boşuna dememişler düşmandan kurtulmak kolay ama kurtarıcıdan kurtulmak imkansızdır diye !!!
  • İnşallah özelleşir ve de TAV alır. Hiç olmazsa adam gibi bir meydan olur.

Kıbrıs Rum Kesimi'nde yayımlanan Haravgi, “Kıbrıs Hukuki Açıdan Tepki Gösterecek” başlığıyla yansıttığı haberinde, Rum Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Müdürü Makis Konstantinidis’in, “Kıbrıs tarafı hukuki açıdan hareket edecek, yasadışı havaalanının ‘özelleştirilmesi’ne ilişkin yazılanlara ve söylenenlere etkin tepki gösterecek” dediğini yazdı.

Gazeteye göre, Konstantinidis, “Örneğin, uluslararası bankanın; yine bankalar için büyük bir risk taşıyan böyle bir girişime yatırım yapmasını anlayamıyorum. Yasadışı olmasının ve yatırımının tehlikede olmasının ötesinde biz de kendilerine karşı hukuki açıdan hareket edebiliriz” ifadesini kullandı.

KKTC’de yapılmakta olan; Ercan Havalimanı ILS sistemiyle ilgili çalışmaları yorumlaması istenen Konstantinidis, “geniş manada Kıbrıs FIR’ını etkilemez. Önemli olan yatırımcıların, ‘kaygan kum’ üzerinde hareket ettiklerini bilmeleridir” dedi.

Ercan Havalimanı yakın markajda!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
İnşallah özelleşir de, şu freeshopçulardan kurtuluruz. Tüm meydanı kaplayan seval kafeden kurtuluruz. Check in önünde bavul satan dükkanlardan kurtuluruz. Hadi hayırlısı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kendilerini Türk kabul etmeyen Rumlaşan bir toplum uğruna 1974 ü yaşayan bir Türk olarak oraya akıtılan paradaki hakkımı helal etmiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
özelleştirilecek tabi. tc ninda amacı buydu. KTHY boş yere batmadı. batmadı zaten batırıldı suçu da bizm üsdümüze atıldı. şimdi KTHY yi aldılar sonra ercanısonra elektrik kurumunu. tamamen işgal altındaki ülke olduk. Rumları seven özleyen yok. poletikalardan bıkan var. boşuna dememişler düşmandan kurtulmak kolay ama kurtarıcıdan kurtulmak imkansızdır diye !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İnşallah özelleşir ve de TAV alır. Hiç olmazsa adam gibi bir meydan olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000