16 Aralık 2014, Salı 16:34:02

EDİRNE'YE HAVALİMANI GELİYOR!

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’i makamında ziyaret eden Ulaştırma Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Fatih Turan, bölgede yapılması planlanan havalimanı ile ilgili müjde verdi.
  • Havalimanına karşı olanların İstanbul'a şu kadar km ve saat mantıksızlığı çok ilginç.ankara Antalya ve yurt dışı gibi yerlerden Edirne'ye gelecek lerle İstanbul ne alaka.
  • Bazı akılsızlar diyorki gelişmemiş yere havalimanımı olur.karabük ve İskenderun niye kalkınmış.hemde doğa ve verim olarak Edirne daha iyi.çünkü yatırım gelen yer büyür ve gelişir.
  • Haberi duyunca çok sevindim. Turizm yönünden Edirne'ye büyük ivme kazandıracak bu proje, hızlı tren ile birlikte ilimizi daha iyi ve yaşanabilir koşullara ulaştıracaktır. Projenin başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Bizden tam destek....
  • Edirne ye yapılacak havalimanı ile ilgili Yorumları okuyorum yazık, hepinize yazıklar olsun, Gelişmişlik görmemiş insanlarsınız. Bölgeye yapılacak havalimanı Bölgeyi hareketlendirecektir. Hükümet'in almış olduğu doğru karardır. Edirne ye yakışır. Sonuna kadar destekliyorum. Çekemeyenler çatlasın.... Edirne Trakya'nın kalbidir. Edirne de 3 tane kapı vardır. Birde uluslararası havalimanı olunca kim tutar seni. Ver elini Avrupa...

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’i makamında ziyaret eden Ulaştırma Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Fatih Turan, bölgede yapılması planlanan havalimanı ile ilgili müjde verdi.

Turan, Edirne, Kırklareli ve Lüleburgaz'a hizmet verecek bir havalimanı kurulması konusundaki proje ile ilgili çalışmaların başlatıldığını söyledi. Edirne Valisi Dursun Ali Şahin de konu ile ilgili olarak, "Edirne, Kırklareli ve Lüleburgaz'a hitap edecek olan havaalanı kurulması konusunda durumu değerlendirmek üzere gelen genel müdürümüz bizi ziyaret etmiştir. Akabinde teknik elemanlar gelip yer tespitinde bulunacaklar, sonra da bu konuyu Bakanlığa ibraz edeceklerdir. Bu konunun çözümlenecek olmasından son derece mutluyum. Turizm yönünden Edirne'ye büyük ivme kazandıracak bu proje, hızlı tren ile birlikte perçinlenerek, ilimizi daha iyi ve yaşanabilir koşullara ulaştıracaktır. Buradan konu ile ilgili olarak Sayın Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan ve Sayın Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu'na çaba ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 

EDİRNE'YE HAVALİMANI GELİYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Musa taşkın ~ 5 ay önce
Havalimanına karşı olanların İstanbul'a şu kadar km ve saat mantıksızlığı çok ilginç.ankara Antalya ve yurt dışı gibi yerlerden Edirne'ye gelecek lerle İstanbul ne alaka.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali sert ~ 5 ay önce
Bazı akılsızlar diyorki gelişmemiş yere havalimanımı olur.karabük ve İskenderun niye kalkınmış.hemde doğa ve verim olarak Edirne daha iyi.çünkü yatırım gelen yer büyür ve gelişir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dombaylı ~ 3 yıl önce
Haberi duyunca çok sevindim. Turizm yönünden Edirne'ye büyük ivme kazandıracak bu proje, hızlı tren ile birlikte ilimizi daha iyi ve yaşanabilir koşullara ulaştıracaktır. Projenin başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Bizden tam destek....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Edirneli ~ 3 yıl önce
Edirne ye yapılacak havalimanı ile ilgili Yorumları okuyorum yazık, hepinize yazıklar olsun, Gelişmişlik görmemiş insanlarsınız. Bölgeye yapılacak havalimanı Bölgeyi hareketlendirecektir. Hükümet'in almış olduğu doğru karardır. Edirne ye yakışır. Sonuna kadar destekliyorum. Çekemeyenler çatlasın.... Edirne Trakya'nın kalbidir. Edirne de 3 tane kapı vardır. Birde uluslararası havalimanı olunca kim tutar seni. Ver elini Avrupa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000