30 Ekim 2013, Çarşamba 07:24:48

TÜRK YILDIZLARI ANTALYA'DA BÜYÜLEDİ

Antalya semaları, Türk Yıldızları'nın muhteşem gösterisine ev sahipliği yaptı.
  • Aslanlarim benim be .Beni kanadiniza 404 le yapistirin.Sesim solugum cikmaz.Yeter ki ,sizlerle ucayim . Su ekmekte istemiyorum..
  • Doğuda kaçak elektrik kullananların paralarını, suriyeden gelenlerin barınma paralarını vergi olarak öderken helal de, milli gururumuz olan TÜRK yıldızları mı zorunuza gitti nankörler ??
  • Saygıdeğer arkadaşlar, bende türk yıldızlarının hayranıyım. çocukluğumdan bu güne hayranlıkla izlerim. Dünya'nın saygın hava akrobasi timlerinde ne mutlu bize ki DÜNYA'DA en iyiyiz. Benim gözlemlerim ve araştırmalarımda, ilk on ( politik sahte yarışma ve puanlamalardan bahsetmiyorum.) 1-Türkiye, 2-Rusya 3-USA 4-İtalya 5-ingiltere 6- Hindistan 7-Japonya 8-Çin 9-iran 10-Fransa dır. izleye bilirsiniz... Dün bizi ANTALYA'da büyülediler ve süper bir gösteri yaptılar. Biz gösteriyi Antalya Airport facebook grubundan öğrendik, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
  • Türk yıldızı olmak sandığın kadar kolay değil. Hatta her babayiğidin hakkı da değil! Kıskanmayın arkadaş! Zoruna gidiyorsa izlem, izlemeyin!

Cumhuriyetin kuruluşunun 90. yıldönümü sebebiyle Antalya Büyükşehir Belediyesi organizasyonuyla gerçekleştirilen gösteri, Konyaaltı sahilini dolduran binlerce kişi tarafından nefesler tutularak izlendi.

21 yıl önce kurulan Akrobasi timi resmi bayramlarda ilk kez Ankara dışında gösteri yaptı. Antalyalılar gösteriyi izlemek için Konyaaltı sahiline akın etti. 800 km hızla 1 metre mesafe ile uçuş yapan 6 jet uçak kesişme, solo ve toplu hareketleri ile izleyenlerden alkış aldı.

Kendilerini ipin üzerinde yürüyen cambaza benzeten Türk pilotlar Antalya semalarındaki muhteşem gösterisiyle tam not aldı. Türk yıldızları gösteri öncesi konakladıkları otelden pasta kesilerek uğurlandı. Yarım saat süren gösteri boyunca izleyenler heyecanlı anlar yaşadı. 

TÜRK YILDIZLARI ANTALYA'DA BÜYÜLEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Kanat.. ~ 5 yıl önce
Aslanlarim benim be .Beni kanadiniza 404 le yapistirin.Sesim solugum cikmaz.Yeter ki ,sizlerle ucayim . Su ekmekte istemiyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Doğuda kaçak elektrik kullananların paralarını, suriyeden gelenlerin barınma paralarını vergi olarak öderken helal de, milli gururumuz olan TÜRK yıldızları mı zorunuza gitti nankörler ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DÜNYA'DA 1 NUMARA ~ 5 yıl önce
Saygıdeğer arkadaşlar, bende türk yıldızlarının hayranıyım. çocukluğumdan bu güne hayranlıkla izlerim. Dünya'nın saygın hava akrobasi timlerinde ne mutlu bize ki DÜNYA'DA en iyiyiz. Benim gözlemlerim ve araştırmalarımda, ilk on ( politik sahte yarışma ve puanlamalardan bahsetmiyorum.) 1-Türkiye, 2-Rusya 3-USA 4-İtalya 5-ingiltere 6- Hindistan 7-Japonya 8-Çin 9-iran 10-Fransa dır. izleye bilirsiniz... Dün bizi ANTALYA'da büyülediler ve süper bir gösteri yaptılar. Biz gösteriyi Antalya Airport facebook grubundan öğrendik, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BAMBUS ~ 5 yıl önce
SIRALAMANA KATILMASAM DA İÇERİK OLARAK YORUMUNU BEĞENDİM.ANTALYADAYIM VE ÇOK FARKLI BİR YERDEN İZLEDİM GÖSTERİLERİ. BENDEN DE ÇOOOK TEŞEKKÜRLER, ELLERİNE KOLLARINA SAĞLIK. AYRICA BU GÖSTERİNİN 29 EKİMDE İLK KEZ ANKARA DIŞINDA BİR İLDE YAPILMASINA VE EMEĞİ GEÇENLERE SAYGI GÖSTERİP ŞAPKA ÇIKARMAK GEREKLİDİR. HELE BİR DE SOLOTURK OLSAYDI AYAKLARINA KAPANIRDIM İNANIN. BU ARADA BU GÖSTERİNİN DAHA KAPSAMLISI VE ÇOK ULUSLU ŞEKLİ İZMİR ÇİĞLİDE YAPILDI. BEN GÖSTERİYİ AĞLAYARAK İZLEDİM VE ÇOK GURURLANDIM.AYNI TERANE DİYEREK TENKİT EDENLERİ BEN DE ŞİDDETLE KINIYORUM. ANLAMIYORSAN ÇAMUR ATMA BARİ...
BAMBUS'a ~ 5 yıl önce
Merhabalar, sizinde önereceğiniz bir sıralama varsa lütfen paylaşırmısınız, bu vesile ile en iyileri farklı yorumlarla bizlerde değerlendirelim. Teşekkürler iyi günler.
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Türk yıldızı olmak sandığın kadar kolay değil. Hatta her babayiğidin hakkı da değil! Kıskanmayın arkadaş! Zoruna gidiyorsa izlem, izlemeyin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000