14 Kasım 2011, Pazartesi 09:00:06

SOLOTÜRK KIBRIS'I DA UÇURACAK (GÜNCELLENDİ)

Solotürk Kıbrıs'ta izleyenlere yine keyifli anlar yaşatacak...
  • Bugun catır catır uctu.. tabii izleyen izleyemedi bulutların ardında sadece ses ve deli gibi yagan yagmur umarım iyi bir günde tekrar yapılır. Azda olsa görebildiğimiz güzeldi
  • Bizim basın psikopat. Boyle soylemek daha dogru olur diye dusunuyorum ben. Misafir - 2011-11-12 - 18:24:34
  • bir kac gundur hava kötü. bugunde hazırlık uçuşu yapıyorlardı. yarında hava böyle olacak. rüzgar ve yağmur umarım yarın en azından gösteri zamanı az olur.
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin gözbebeği olan Solotürk bugün ve yarın KKTC'de yapacağı uçuşlarla izleyenleri meste edecek.

KKTC'nin kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında gösteri uçuşları yapacak olan Solotürk'e Binbaşı Murat Keleş önderlik edecek. Solotürk, bugün öğleden önce Gemi Konağı üzerinde, öğleden sonra ise Dome Hotel üzerinde uçuş yaparak izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

Yarın ise Lefkoşe ve Gemi Konağı üzerinde pasaj geçişi, Girne Limanı üzerinde halka açık hava gösterisi icra edecek olan gösteri Timi, KKTC'nin kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamındaki programını tamamlayarak 17 Kasım Perşembe günü yurda dönecek.

(16:01) Bu arada AirportHaber'in edindiği bilgiye göre Solotürk'ün bugün yapması gereken Dome Hotel üzerindeki gösteri uçuşu olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi. Ayrıca hava muhalefetinin yarın da süreceği ve bu nedenle yarınki gösteri uçuşlarının da ertelenmesinin muhtemel olduğu gelen bilgiler arasında.
SOLOTÜRK KIBRIS'I DA UÇURACAK (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 7 yıl önce
Bugun catır catır uctu.. tabii izleyen izleyemedi bulutların ardında sadece ses ve deli gibi yagan yagmur umarım iyi bir günde tekrar yapılır. Azda olsa görebildiğimiz güzeldi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bizim basın psikopat. Boyle soylemek daha dogru olur diye dusunuyorum ben. Misafir - 2011-11-12 - 18:24:34

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bir kac gundur hava kötü. bugunde hazırlık uçuşu yapıyorlardı. yarında hava böyle olacak. rüzgar ve yağmur umarım yarın en azından gösteri zamanı az olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000