18 Temmuz 2013, Perşembe 23:53:53

ŞOK ŞOK PİLOT İNTİHAR ETTİ

Türk Yıldızları Akrobasi timinde 2005-2011 yıllarında görev yapan pilot yüzbaşı Kemal Hıdıroğlu, İzmir'deki Hava Eğitim Komutanlığı'nda intihar etti
  • Rahmetli olan bir kişiye dua da okunur android uygulaması. Akli dengesi de en az senınkınden yüzbin kat fazlaydı çelik. Burada terbıyesızlık yapmayın olay savcılıkta incelemede boş boş konuşmayın.
  • Akli dengesi yerinde olan kimse kendini öldürmez. İyi ki uçuş esnasında cinnet geçirip ölüm dalışı yapmamış.. Herkesi Allah korumuş.
  • Kardesim cok piril piril bir insandi.....cok uzuldum. Allah gunahlarini affetsin ...kalanlara Allah sabir versin
  • Burada değerli bir insan ölmüş kim bilir nasıl sorunlarla bu ruh haline gelmiş, oturmuş burada bi çok bilmiş kesim yok "intihar edene rahmet dilenmez" yok "kafire rahmet okunmaz", kitapta yazana göre şöyle olur böyle olur yeter be, sizin din bilginiz ya da dindarlığınız kimseyi ilgilendirmiyor, ortada intihar etmiş başarılı bir kişi var ve asıl gerçek bu, yoksa rahmet dilenir mi, dilenmez mi ancak sizin gibi boş adamlar uğraşır bunlarla.

Hava Eğitim Komutanlığı'nın Üçkuyular semtindeki yerleşkesinde akşam saatlerinde silah sesinin duyulması üzerine yapılan araştırmada pilot yüzbaşı Kemal Hıdıroğlu'nun cansız bedenine ulaşıldı.Hıdıroğlu'nun beylik tabancasıyla intihar ettiği belirlendi. Hıdıroğlu'nun cesedi, askeri savcının incelemesinin ardından Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. 

İntihar nedeni henüz belirlenemeyen Hıdıroğlu, 1999 yılında Hava Harp Okulunu bitirmiş, F-4 keşif ve av bombardıman pilotluğu yapmış, 2005 yılında Akrotim Filo Komutanlığına katılmış ve 2011'e kadar burada görev yapmıştı.

ŞOK ŞOK PİLOT İNTİHAR ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Bozkurt35 ~ 5 yıl önce
Rahmetli olan bir kişiye dua da okunur android uygulaması. Akli dengesi de en az senınkınden yüzbin kat fazlaydı çelik. Burada terbıyesızlık yapmayın olay savcılıkta incelemede boş boş konuşmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çelik ~ 5 yıl önce
Akli dengesi yerinde olan kimse kendini öldürmez. İyi ki uçuş esnasında cinnet geçirip ölüm dalışı yapmamış.. Herkesi Allah korumuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sirke ~ 5 yıl önce
Kardesim cok piril piril bir insandi.....cok uzuldum. Allah gunahlarini affetsin ...kalanlara Allah sabir versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bi bitin artık ~ 5 yıl önce
Burada değerli bir insan ölmüş kim bilir nasıl sorunlarla bu ruh haline gelmiş, oturmuş burada bi çok bilmiş kesim yok "intihar edene rahmet dilenmez" yok "kafire rahmet okunmaz", kitapta yazana göre şöyle olur böyle olur yeter be, sizin din bilginiz ya da dindarlığınız kimseyi ilgilendirmiyor, ortada intihar etmiş başarılı bir kişi var ve asıl gerçek bu, yoksa rahmet dilenir mi, dilenmez mi ancak sizin gibi boş adamlar uğraşır bunlarla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000