28 Ağustos 2011, Pazar 08:10:39

BU KEZ ORADAYDILAR...

Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi Timi 'Türk Yıldızları Afyonkarahisar semalarında nefes kesen bir gösteri yaptı...
  • ne diyon sen yaaaa..açıklada görelim
  • Gerçekleri yazdım, editörden geçmedi herhalde müdür yardımcım. Hani "şef oldu yürüyüşü değişti" tipim. Malesef sanal değil gerçeksin, bu gerçeği de açıklatma bana. Beyincik de mi yok bilader, atıp tutuyorsun. Birilerin yanlış yerini yalayarak öğrendiğin İngilizcenin bir deyimi vardır. "Kristal evde oturanlar, komşusunun bahçesine taş atmamalıdırlar" diye. Acı görmemişsin.
  • ne oldu gerçekler acıtıyor değil mi :))
  • eeehh işte bende onu diyorum..demekki o zamanda işbilmezler varki vatan evlatlarının canına mal olmuşlar...bak şimdi iş bilmezler içeride iş öğrenip kafa dinilyorlar demiii..allah kurtarsın mı desem :))
Zafer Haftası kutlamaları nedeni ile Hava Meydan Komutanlığı'nda yapılan gösteriler, Afyonkarahisarlılar tarafından oldukça ilgi gördü. 7'den 77'ye herkesin ilgiyle izlediği gösteriler bol bol alkış aldı. Türk Yıldızları'nın gösterisi zaman zaman izleyenleri heyecanlandırdı. Timler saatler öncesinden yaptıkları hazırlıkların ardından teker teker piste çıktı. Pist başında uçuş öncesi son hazırlıkları gözden geçirildikten uçuş startı verildi. Havada yapılan bir birinden ilginç gösteriler yaklaşık yarım saat sürdü.

Gösterileri çok sayıda vatandaş izledi. 
 
Türk Yıldızları Akrotim Filosu 3'ncü Ana Jet Üs Komutanlığı bünyesinde 1922 yılında kuruldu. 8 uçakla gerçekleştirilen ve halen dünyada spersonik(sesten hızlı) jet uçakları ile akrobasi göterileri yapan tek akrotim.
BU KEZ ORADAYDILAR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 7 yıl önce
ne diyon sen yaaaa..açıklada görelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Gerçekleri yazdım, editörden geçmedi herhalde müdür yardımcım. Hani "şef oldu yürüyüşü değişti" tipim. Malesef sanal değil gerçeksin, bu gerçeği de açıklatma bana. Beyincik de mi yok bilader, atıp tutuyorsun. Birilerin yanlış yerini yalayarak öğrendiğin İngilizcenin bir deyimi vardır. "Kristal evde oturanlar, komşusunun bahçesine taş atmamalıdırlar" diye. Acı görmemişsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ne oldu gerçekler acıtıyor değil mi :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
eeehh işte bende onu diyorum..demekki o zamanda işbilmezler varki vatan evlatlarının canına mal olmuşlar...bak şimdi iş bilmezler içeride iş öğrenip kafa dinilyorlar demiii..allah kurtarsın mı desem :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000