20 Haziran 2012, Çarşamba 16:25:09

20. YILA YAKIŞIR TANITIM FİLMİ...

Türk Yıldızlar 20. yıl dönümünde muhteşem bir tanıtım filmi hazırlattı...
  • Adamsınız adaaaam!!!
  • Gerçekten muhteşem bir akrotim. Allah yollarını açık etsin. Gurur verici bir şey; izlerken tüylerim diken diken oldu. (mıntıkacı rumuzlu arkadaşa: sanırım kalkış yapılacak pistte yabancı cisim olup olmadığına bakıyorlar ). Sevgiyle kalın...
  • MUHTEŞEM .....
  • yamaha temizligi yapan askerler ne alaka onu anlayamadim. baslari onde gidiyorlardi tam dedim ki bu olmamis bi baktim mintika yapan askerler. yanlis mi goruyorum?

Türkiye'yi dünyanın her tarafında gururla temsil eden gökyüzünün fatihleri Türk Yıldızları, muhteşem bir tanıtım filmi hazırlattı.

20. kuruluş yıldönmüne özel hazırlanan videoda, Türk Yıldızları'nın uçaklarına biniş ve kalkış anından, gökyüzünde yaptıkları akrobatik hareketler de detaylı olarak ele alınmış.

İşte o video:

20. YILA YAKIŞIR TANITIM FİLMİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 6 yıl önce
Adamsınız adaaaam!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Renaissance ~ 6 yıl önce
Gerçekten muhteşem bir akrotim. Allah yollarını açık etsin. Gurur verici bir şey; izlerken tüylerim diken diken oldu. (mıntıkacı rumuzlu arkadaşa: sanırım kalkış yapılacak pistte yabancı cisim olup olmadığına bakıyorlar ). Sevgiyle kalın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dream Flight Mr.K ~ 6 yıl önce
MUHTEŞEM .....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mintikaci ~ 6 yıl önce
yamaha temizligi yapan askerler ne alaka onu anlayamadim. baslari onde gidiyorlardi tam dedim ki bu olmamis bi baktim mintika yapan askerler. yanlis mi goruyorum?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000