30 Temmuz 2015, Perşembe 21:27:43

THK Üniversitesi öğrencileri isyan etti

Türk Hava Kurumu (THK) Pilotaj Bölümü öğrencileri, PPL ve PIC uçuşlarını yapamadıkları için isyan etme noktasına geldi. Öğrenciler, okul yönetiminden de net bir cevap alamadıklarını belirtti.
  • Aklı olan bu okula gelmez bu kadar söylüyorum 4 senedir okuyorum hayatım karardı 70 kişi başladğımız uçak mühendisliği bölümünde 30 kişi kaldık okula adam akıllı deva medebilen 10 kişi var :D THK pişmanlıktır THK cinayettir. iş garantisiyle geldik okuldan mezun olabilir miyiz düşüncesiyle okuyoruz biz bitiremeden kapancak mı acaba?
  • Şuanda ABD de eğitim gören Öğrencilerimiz var
  • THK una giren herkes pişman hava ambulans doktorlarına da düzenli maaş vermiyorlar ey sağlık bakanı nerdesin
  • gerçekten thk pişmanlıktır

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Pilotaj Bölümü öğrencilerinin PPL ve PIC eğitimlerine bir türlü başlayamadığı ve bu nedenle mağdur oldukları iddia edildi.

Haziran ayında başlayacağı söylenen uçuş eğitimlerinin, Ağustos ayına gelinmesine rağmen başlamadığı, öğrencilere eğitimle ilgili bir geri dönüş yapılmadığı ve belirsizliğin sürdüğü öğrenildi.

Pilotaj eğitim almak için Ankara’da bulunan öğrencilerin eğitimlerin bir türlü başlamamış olması nedeniyle Ankara’yı terk edemedikleri, maddi ve manevi açıdan sıkıntılı bir süreç yaşadıkları ileri sürüldü.

Eğitim sonrası lisanslarını almayı hedefleyen öğrenciler, belirsizlik nedeniyle işe girişlerde de sıkıntı yaşayacaklarını belirttiler.

100’e yakın öğrencinin eğitim için TH Üniversitesi’nden haber bekledikleri, ancak bugün yarın diye oyalandıkları iddia edildi. Üniversiteden konu ile ilgili açıklama yapılmazken öğrenciler, mağduriyetlerinin bir an önce giderilmesini istedi.

©AirportHaber

THK Üniversitesi öğrencileri isyan etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (115)

THKmağduru ~ 3 yıl önce
Aklı olan bu okula gelmez bu kadar söylüyorum 4 senedir okuyorum hayatım karardı 70 kişi başladğımız uçak mühendisliği bölümünde 30 kişi kaldık okula adam akıllı deva medebilen 10 kişi var :D THK pişmanlıktır THK cinayettir. iş garantisiyle geldik okuldan mezun olabilir miyiz düşüncesiyle okuyoruz biz bitiremeden kapancak mı acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ATILGAN ~ 3 yıl önce
Şuanda ABD de eğitim gören Öğrencilerimiz var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sahici ~ 2 yıl önce
ABD eğitim gören kim acaba?
doktor ~ 3 yıl önce
THK una giren herkes pişman hava ambulans doktorlarına da düzenli maaş vermiyorlar ey sağlık bakanı nerdesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
civan ~ 3 yıl önce
dohtorcivanım maaşını vermeyen de doktora muhtac olur bi'günnn
mağdur ~ 3 yıl önce
gerçekten thk pişmanlıktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000