01 Şubat 2016, Pazartesi 16:23:40

THY Teknik'te yeni atamalar gerçekleşti

THY Teknik A.Ş’de üç isimin görevleri belli oldu. İşte Teknik A.Ş üst yönetiminde gerçekleşen son atamalar.
  • Uslu durmak ise 10 da gelip 3 te giden x'e, şirketin aracıyla ....a giden y'ye, Allah'a-kitaba, hükümete dil uzatanların her dediğine He demekl ve onlara biat etmekle oluyorsa sen uslu dur. Güclunun yanında durmak değil haklınin yanında durmak bizim için değerli. Sen cs olarak bu yapılanlara göz yum, abilerimizi satmaya devam et, karşılığını alırsın elbet ama itibarin sıfir in altındaysa da bi düşün bakalım neden.
  • beyler gelen giden yukarısı her zaman böyledir gel aşağıya siz az ücret onlar hamuduyla götürür siz emek sarf edersiniz onlar oturur özel yemekhanede yerler sen içeri girerken sıra yemekte sıra maaşta yeni genelge ile maaşlar tırpan yeri gelir prosüdür değişir yeri gelir VERİMSİZSİN derler kapının önüne koyarlar ya can hüseyin fazıl İsmail kılıç ve paralelin adamları halen daha varlıklarına devam ediyorlar sen yağlı paslı sen kanter içinde onlar yiyenler.herkeze hukuk lazım unutmayın destek için AV.M.ÇÖPÜR
  • Esb de durum vahim. En sevilen abilerimize yapmadıklarini bırakmadı zati muhteremler, artık işe gelmek dahi istemiyoruz Esb deki bu tutum yüzünden. Bakalım yeni yöneticimiz ne karar verecek. Can Bey gibi herseye rağmen dokunmayacak mi. Farkları var mi yoksa aynilar mi hep birlikte bekleyip göreceğiz.
  • Uç günlük dünya. Hepimiz ayni camianın insanlarıyız. Kalp kırmaya degmez. Ofkesiz, hakaretsiz yorum yapmak lazım.

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Can Şaşmaz’ın Koltuk A.Ş’ye geçmesinden sonra yerine Hüseyin Sağlam’ın getirileceğini duyurmuştuk.

Teknik A.Ş’de o beklenti resmen gerçekleşti. Yönetim Kurulu kararıyla operasyon 2’den sorumlu Hüseyin Sağlam, Şaşmaz’dan boşalan operasyon 1’den sorumlu genel müdür yardımcısı oldu.

Mühendis Başkanı olarak görev yapan Halim Şahin ise operasyon 2’den sorumlu genel müdür yardımcılığı görevine getirildi.

TCI Kabin İçi Sistemleri A.Ş’de Genel Müdür olarak görev yapan İrfan Demir ise ticaretten sorumlu genel müdür yardımcılığı görevine atandı.

©AirportHaber

THY Teknik'te yeni atamalar gerçekleşti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (46)

CS e ~ 2 yıl önce
Uslu durmak ise 10 da gelip 3 te giden x'e, şirketin aracıyla ....a giden y'ye, Allah'a-kitaba, hükümete dil uzatanların her dediğine He demekl ve onlara biat etmekle oluyorsa sen uslu dur. Güclunun yanında durmak değil haklınin yanında durmak bizim için değerli. Sen cs olarak bu yapılanlara göz yum, abilerimizi satmaya devam et, karşılığını alırsın elbet ama itibarin sıfir in altındaysa da bi düşün bakalım neden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
akil adam ~ 2 yıl önce
beyler gelen giden yukarısı her zaman böyledir gel aşağıya siz az ücret onlar hamuduyla götürür siz emek sarf edersiniz onlar oturur özel yemekhanede yerler sen içeri girerken sıra yemekte sıra maaşta yeni genelge ile maaşlar tırpan yeri gelir prosüdür değişir yeri gelir VERİMSİZSİN derler kapının önüne koyarlar ya can hüseyin fazıl İsmail kılıç ve paralelin adamları halen daha varlıklarına devam ediyorlar sen yağlı paslı sen kanter içinde onlar yiyenler.herkeze hukuk lazım unutmayın destek için AV.M.ÇÖPÜR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tk ~ 2 yıl önce
Esb de durum vahim. En sevilen abilerimize yapmadıklarini bırakmadı zati muhteremler, artık işe gelmek dahi istemiyoruz Esb deki bu tutum yüzünden. Bakalım yeni yöneticimiz ne karar verecek. Can Bey gibi herseye rağmen dokunmayacak mi. Farkları var mi yoksa aynilar mi hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cs ~ 2 yıl önce
en sevdiğin abilerin uslu dursaydı kimse dokunmazdı.......
Havacı ~ 2 yıl önce
Uç günlük dünya. Hepimiz ayni camianın insanlarıyız. Kalp kırmaya degmez. Ofkesiz, hakaretsiz yorum yapmak lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000