27 Ocak 2016, Çarşamba 10:12:13

THY Teknik uçakların yüksekliğini belirledi

Türk Hava Yolları Teknik, dünyanın en büyük uçak üreticilerinden Airbus ve Boeing'in modellerini yükseklikleri bakımından karşılaştırdı.
  • akp sayesinde uçakların boyutlarını belirleyebiliyoruz! işte akp'nin gücü hülüüüüooooo
  • 747 gelsinde. Kuyruk yuksekligi kolaydir. Bizim zamanimizda. Yeni hagar yapildi. Ucagin kuyrugu. Hangarin icine giremedi Haggarin giris kapisinin ust kenarini. Profilini. Ucagin kuyruk yuksekligine gore kestiler bu sekilde rahatlikla DC. 10. Air buslar rahatlikla hangarin icine sokuyordud. Yeterki. 747 gelsin. Careler tukenmez.
  • NEDEN HERŞEY ELEŞTİRİ KONUSU ANLAMIYORUM NE VAR BU HABERDE İNSANLAR BİLGİ SAHİBİ OLSUN.
  • Arkadaşlar herkesten özür dileyerek bir soru sormal istiyorum internette bulamadım, benden kaynaklıda olabilir. Cuma günü mülakata gireceğim kabin memurluğu için ç. Kurumsal da sorabilme ihtimallerine karşı: thy kaç farklı noktaa uçuyor ve kaç farklı ülkeye? Teşekkür ederim ve özürlerimi sunarım

Türk Hava Yolları Teknik, dünyanın en büyük uçak üreticileri Airbus ve Boeing'in modellerini yükseklikleri bakımından karşılaştırdı.

Amerikalı üretici Boeing ile Fransız üretici Airbus'ın en önemli modelleri bir görsel üzerinden değerlendirilirken, yükseklik açısından A380'nin açık ara öne çıktığı gözlendi.

THY Teknik uçakların yüksekliğini belirledi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

işte akp!! ~ 2 yıl önce
akp sayesinde uçakların boyutlarını belirleyebiliyoruz! işte akp'nin gücü hülüüüüooooo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Siyaset ~ 2 yıl önce
747 gelsinde. Kuyruk yuksekligi kolaydir. Bizim zamanimizda. Yeni hagar yapildi. Ucagin kuyrugu. Hangarin icine giremedi Haggarin giris kapisinin ust kenarini. Profilini. Ucagin kuyruk yuksekligine gore kestiler bu sekilde rahatlikla DC. 10. Air buslar rahatlikla hangarin icine sokuyordud. Yeterki. 747 gelsin. Careler tukenmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arbeitslos ~ 2 yıl önce
NEDEN HERŞEY ELEŞTİRİ KONUSU ANLAMIYORUM NE VAR BU HABERDE İNSANLAR BİLGİ SAHİBİ OLSUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ABC ~ 2 yıl önce
Arkadaşlar herkesten özür dileyerek bir soru sormal istiyorum internette bulamadım, benden kaynaklıda olabilir. Cuma günü mülakata gireceğim kabin memurluğu için ç. Kurumsal da sorabilme ihtimallerine karşı: thy kaç farklı noktaa uçuyor ve kaç farklı ülkeye? Teşekkür ederim ve özürlerimi sunarım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başarılar :) ~ 2 yıl önce
28 Aralık 2016 tarihi itibarıyla başlayan Ukrayna/Zaporizhia seferleri ile 113 ülkede, 284 şehir ve 287 havaalanına sefer düzenlenmekte. Dilerim başarılı olursunuz sınavda ve meslek hayatınız boyunca da anlayışlı, güleryüzlü, yaptığı işi hakikaten seven bir TK personeli olarak yolunuza devam edersiniz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000