22 Mart 2016, Salı 16:01:03

THY Teknik fıkır fıkır kaynıyor…

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş’de sessiz sedasız değişim yaşanıyor.
  • Dünyada müdürün bu kadar çok olduğu başka bir şirket varmıdır acaba?
  • fıkır fıkır denmez, fokur fokur denir
  • Torpiller savaşmış her zamanki gibi , dayısı bakan milletvekili olan yine gelmiş biryerlere , olmayanlar da çalışmaya devam. Sonra niye bu ülke kötüye gidiyor derler.. Teknisyenin müdürü ne Zaman teknisyen olur , ne zamanlar insanlar dayısı eniştesi vasıtasıyla değil de gerçekten hakettiği ve o vasfı taşıdığı için yönetici olur işte o zaman bu ülke iyiye gidiyor denir..
  • HAYIRLI OLSUN. BAŞKAN BEY ÇOK BİLGİLİ VE VİZYONU GENİŞ BİR ADAM TAM BİR SİSTEM KURUCUSU , UÇAK BAKIM BAŞKANI İKEN AKŞAMLARI ODASININ LAMBASI EN SON SÖNEN KİŞİYDİ. DAHA ÖNCE SKORSKİY DE YÖNETİCİLİK YAPMIŞ DİYE DUYDUM.ŞİRKETİMİZE HAYIRLI OLSUN.BÖYLE KİŞİLERİ ŞİRKETİMİZDE GÖRMEK ÇOK GRUR VERİCİ. ONUN BAŞKANLIĞI SÜRESİ BOYUNCA EASA VE FAA DENETLEMELERİ SIFIR BULGU İLE GECİLMİŞ. HAVACILIK KANUNLARI VE PROSEDÜRLERİ KONUSUNDA UZMAN. AYRICA İNSANİ YÖNLERİ ÇOK GELİŞMİŞ BİRİ , HERKESİ DİNLER VE MERHAMETLİ , INSANLARA TEPEDEN BAKMAZ.

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş’de sessiz sedasız değişim yaşanıyor. Bilal Karaman’ın görevden alınmasının ardından bir görevden alınma haberi daha geldi. THY Teknik’te sistem değişikliğine de gidiliyor. Bazı başkanlıklar kapatılıyor.

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş’de değişim yaşanıyor. MNG Tekniğin satın alınmasından sonra iki uçak başkanlığı mevcut idi. THY Teknik A.Ş’deki Uçak Bakım Başkanlığı kaldırılarak Kabin İçi Başkanlığı tesis edildi. Kabin İçi Başkanlığa Bilal Karaman getirildi.

Öte yandan MNG Teknik ile HABOM adını alan ve daha sonra da THY Teknik A.Ş’ye katılımdan gelen uçak bakım başkanlığı tüm uçakların bakımlarından sorumlu başkanlık şeklinde düzenlendi.

Bu arada THY Teknik A.Ş’de görevden almalar ve yeni atamalar da birbiri ardına geliyor. A Bakım Geniş ve Dar Gövde Müdürü Naci Yücel görevinden alınarak yerine Onur Yılmaz getirildi. A Bakım Müdürlüğü de Geniş ve Dar gövde olmak üzere iki ayrı müdürlüğe ayrılacağı belirtiliyor.

Naci Yücel’e hiçbir görev verilmediği kaydediliyor.

©Airporthaber.com

THY Teknik fıkır fıkır kaynıyor…

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

ihtiyar ~ 1 yıl önce
Dünyada müdürün bu kadar çok olduğu başka bir şirket varmıdır acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
edit'e ~ 2 yıl önce
fıkır fıkır denmez, fokur fokur denir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tehaye ~ 2 yıl önce
Torpiller savaşmış her zamanki gibi , dayısı bakan milletvekili olan yine gelmiş biryerlere , olmayanlar da çalışmaya devam. Sonra niye bu ülke kötüye gidiyor derler.. Teknisyenin müdürü ne Zaman teknisyen olur , ne zamanlar insanlar dayısı eniştesi vasıtasıyla değil de gerçekten hakettiği ve o vasfı taşıdığı için yönetici olur işte o zaman bu ülke iyiye gidiyor denir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik ~ 2 yıl önce
HAYIRLI OLSUN. BAŞKAN BEY ÇOK BİLGİLİ VE VİZYONU GENİŞ BİR ADAM TAM BİR SİSTEM KURUCUSU , UÇAK BAKIM BAŞKANI İKEN AKŞAMLARI ODASININ LAMBASI EN SON SÖNEN KİŞİYDİ. DAHA ÖNCE SKORSKİY DE YÖNETİCİLİK YAPMIŞ DİYE DUYDUM.ŞİRKETİMİZE HAYIRLI OLSUN.BÖYLE KİŞİLERİ ŞİRKETİMİZDE GÖRMEK ÇOK GRUR VERİCİ. ONUN BAŞKANLIĞI SÜRESİ BOYUNCA EASA VE FAA DENETLEMELERİ SIFIR BULGU İLE GECİLMİŞ. HAVACILIK KANUNLARI VE PROSEDÜRLERİ KONUSUNDA UZMAN. AYRICA İNSANİ YÖNLERİ ÇOK GELİŞMİŞ BİRİ , HERKESİ DİNLER VE MERHAMETLİ , INSANLARA TEPEDEN BAKMAZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000