23 Haziran 2015, Salı 13:37:04

Hava İş kaybetti, sendikalar çalışanların başına üşüştü

THY Teknik’in metal iş kolunda sayılmasından sonra sendikalar üyelerin aklını çelmek için yarışmaya başladı. Sendikalar birbiri ardına üyelere mail atarak, “ Bize üye olun” çağrısında bulundu.
  • Yaşasın disk,yaşasın işçilerin özgürlüğü
  • kaçın
  • Yarın tüm thy eğitimi pilotlarda dahil ayrılsa (pilot ve teknik eğitim) demek ki o zaman da iş kolu tespiti ićin eğitim sen devreye girecek. .:):):):):)
  • ALLAH TÜRK METALDEN UZAK TUTSUN BİZİ ARKADAŞLAR

THY Teknik’in metal iş kolunda sayılmasından sonra sendikalar üyelerin aklını çelmek için yarışmaya başladı. Sendikalar birbiri ardına üyelere mail atarak, ''Bize üye olun'' çağrısında bulundu.

THY Teknik çalışanlarına seslenen Türk Metal Sendikası, ”Türkiye’nin en büyük Türk Metal Sendikası’nda mücadeleye birlikte devam etmek arzusundayız” mesajı verdi.

İşte Türk Metal Sendikası Yönetim Kurulu tarafından THY Teknik çalışanlarına gönderilen o mesaj:

“Yargıtayın vermiş olduğu karar gereği, işyeriniz işkolu değişerek “metal işkolu”olarak belirlenmiştir. Yıllarca Türk-İş’e bağlı Hava –İş Sendikası ile bugünlere geldiniz. Bundan sonraki sendikal mücadelenizde aynı konfederasyona bağlı kardeş sendikanız, 170 bin üyesi ile Türkiye’nin en büyük sendikası Türk Metal Sendikası’nda mücadeleye kaldığınız yerden birlikte devam etmek arzusundayız.

Sizleri Türk-İş ve Türk Metal’in güçlü çatısına davet ediyoruz''

Hava İş kaybetti, sendikalar çalışanların başına üşüştü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

G. Şar ~ 3 yıl önce
Yaşasın disk,yaşasın işçilerin özgürlüğü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
turk metal den ~ 3 yıl önce
kaçın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eğitim sen ~ 3 yıl önce
Yarın tüm thy eğitimi pilotlarda dahil ayrılsa (pilot ve teknik eğitim) demek ki o zaman da iş kolu tespiti ićin eğitim sen devreye girecek. .:):):):):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LİO ~ 3 yıl önce
ALLAH TÜRK METALDEN UZAK TUTSUN BİZİ ARKADAŞLAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Metallica ~ 3 yıl önce
Sendika dediğin buram buram sol kokacak aga bunu bilir bunu söylerim herkes karaktersiz olmuş insanlar birbirinin kuyusunu kazmak için birbirinin verilmiş hakkını almak için mağdur etmek için çalışır olmuş. İşte o adamlar bizim yöneticilerimiz herkesten daha dindar geceden sabaha calısma nedir bilmeyen kendini müslüman zanneden varlıklar. Ya üç kuruşluk sevda için birlik olamayıp arkadaşlarını satan teknisyenlere ne demeli ? Birbirine sahip çıkmazsan anlık sevdalara yenik düşersen alırlar elinden kardeşim o yalamalıklarla bi yerlere gelenlere hayatta başarılar diliyorum arkadaşlarını kardeşlerini genel olarak düşünülürse bir camiayı satıp gitmek pek kolay bir iş değil. Yılanlar alemindeyiz düştük bir metal zımbırtısına ? Evet ben kaynakçıyım evet ben tesfiyeciyim evet ben boyacı evet ben kapırtacı evet ben elektrikçiyim ama bu saydığım mevcut hangi metal sendikası üyesinin uçuşu var? Hangisi easaya bağlı? Hangisi havacılık üzerine eğitim görmüş 5 sene boyunca ? Biz yalan olmuşuz inanın kul hakkı yiyorsunuz Ey müslümanlar! Hakkımız şimdiden haram olsun tüm çalışanlar olarak bizi satanlarada bu işte parmağı olanlarada!.. Hayırlısı be gülüm aç bi metallica yola devam edelim gerisi pek sarmıyo ya da ne fark eder deveye diken yarar misali..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000