24 Kasım 2015, Salı 10:43:56

Genç teknisyenin hayati tehlikesi sürüyor

THY Teknik A.Ş’nin çatısından düşerek ağır yaralanan teknisyen R.Z.’nin tedavisine devam edilirken hayati tehlikeyi henüz atlatamadığı bildirildi.
  • Hangar çatısına her isteyen çıkabiliyor mu? Bu nasıl güvenlik? demiş bir arkadaşımız. Kimseyi savunduğudum yok fakat, her çatı girişine güvenlik her kapıya kilit vuramazsınız. Bu sektör deki insanlar aklı başında insanlar olmalı. Tehlikeli bir yere çıkmayacaksın. Tehlikeli bir işi önlemini almadan yapmayacaksın. Bu kadar basit ve net bence.
  • Çalışma bakanlığı, Sivil havacılık, EASA,FAA,JAR,FAR kim varsa bu şirkette son yıllarda bir sürü çalışan canından oldu ölenler sakat kalanlar ölüm tehlikesi atlatanlar bi yetkili gelipte sormadı hayırdır niye ölüyorsunuz. Bu kardeşim daha yeni bu camiaya girdi. Belki bi macera belki başka bişi sonuçta hayati bi tehlike daha allah yardımcısı olsun ama bu zamana kadar bu ölüm olaylarıda dahil bir tane istifa bi tane soru soran bir devlet görevlisi görmedim. Allah yardımcımız olsun.
  • Arkadaşlar detaylara takılın bence çatıya çıkanınız vardır şeklini şemalini bilirsiniz çarıya çıktığınızda Kocaman bir düz alan vardır bu kardeşimizin gittiği yer akıl karı degil anlaşılamaz kimse Oray'a foto çekilmek için gitmez teknisyen Ada'm akıllıdır düşünür beni burada görürseler yada kameralara takılırsam başıma iş alırım diye düşünür diger konu düştüğünde tel.i cebindeydi alıp Dr.a verdik ve sağlamdı konuyu başka yere çekmeye çalışmıyorum fakat iki ihtimalde şu anda var kamera görüntülerinin detayından sonra çıkacak herşey..Bacağı kesilebilir ayrıca diger bacak kalça ve belde kırıklar var susalım ve dua edelim genç kardeşimize
  • Hangar çatısına her isteyen çıkabiliyormu? Bu nasıl güvenlik?

THY Teknik A.Ş’nin çatısından düşerek ağır yaralanan teknisyen R.Z.’nin tedavisine devam edilirken hayati tehlikeyi henüz atlatamadığı bildirildi.

Airporthaber’in dün akşam saatlerinde duyurduğu THY Teknik A.Ş’deki kazada ağır yaralanan R.Z.’nin Bakırköy Devlet Hastanesi’nde tedavisi sürüyor. İzinli gününde geldiği Atatürk Havalimanı apronundaki THY Teknik Hangarı’nın çatısından yere düşerek ağır yaralanan R.Z.’nin vücudunda çok sayıda kırık olduğu ve yoğun bakımda bilincinin zaman zaman kapandığı öğrenildi.

Kazayı duyan ailesinin ise İstanbul’a gelmek üzere Eskişehir’den yola çıktığı öğrenilirken genç teknisyenin kontrol altında tutulduğu ve hayati tehlikeyi henüz atlatamadığı belirtildi.

©Airporthaber.com

Genç teknisyenin hayati tehlikesi sürüyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

saçma soru ~ 3 yıl önce
Hangar çatısına her isteyen çıkabiliyor mu? Bu nasıl güvenlik? demiş bir arkadaşımız. Kimseyi savunduğudum yok fakat, her çatı girişine güvenlik her kapıya kilit vuramazsınız. Bu sektör deki insanlar aklı başında insanlar olmalı. Tehlikeli bir yere çıkmayacaksın. Tehlikeli bir işi önlemini almadan yapmayacaksın. Bu kadar basit ve net bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acil çağrı ~ 3 yıl önce
Çalışma bakanlığı, Sivil havacılık, EASA,FAA,JAR,FAR kim varsa bu şirkette son yıllarda bir sürü çalışan canından oldu ölenler sakat kalanlar ölüm tehlikesi atlatanlar bi yetkili gelipte sormadı hayırdır niye ölüyorsunuz. Bu kardeşim daha yeni bu camiaya girdi. Belki bi macera belki başka bişi sonuçta hayati bi tehlike daha allah yardımcısı olsun ama bu zamana kadar bu ölüm olaylarıda dahil bir tane istifa bi tane soru soran bir devlet görevlisi görmedim. Allah yardımcımız olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Detay ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar detaylara takılın bence çatıya çıkanınız vardır şeklini şemalini bilirsiniz çarıya çıktığınızda Kocaman bir düz alan vardır bu kardeşimizin gittiği yer akıl karı degil anlaşılamaz kimse Oray'a foto çekilmek için gitmez teknisyen Ada'm akıllıdır düşünür beni burada görürseler yada kameralara takılırsam başıma iş alırım diye düşünür diger konu düştüğünde tel.i cebindeydi alıp Dr.a verdik ve sağlamdı konuyu başka yere çekmeye çalışmıyorum fakat iki ihtimalde şu anda var kamera görüntülerinin detayından sonra çıkacak herşey..Bacağı kesilebilir ayrıca diger bacak kalça ve belde kırıklar var susalım ve dua edelim genç kardeşimize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
soru ~ 3 yıl önce
Hangar çatısına her isteyen çıkabiliyormu? Bu nasıl güvenlik?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eski çalışan ~ 3 yıl önce
kesinlikle çok rahat çıkarsın kimse de neden çıkıyorsun diye sormaz

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000