21 Temmuz 2014, Pazartesi 13:32:02

TURKISH CARGO'YA BİR ÖDÜL DAHA

Turkish Cargo ödüllerine bir yenisini daha ekledi.
  • Burada boş boş, çamur atmakla geçireceğiniz zamanı çalışarak geçirseniz hem kendiniz için hem de şirketiniz için faydalı bir birey olursunuz!
  • Sizdeki bu thy düşmanlığının nedeni ne? Ne zaman bi odul alsa direk eleştiri yurtdisindaki hava yollari daha iyi olsa onlara verirlerdi
  • Bravo Turkish Cargo'ya ! Malları kaybede kaybede doyamadılar, ödüle de doyulmaz tabi..
  • THY kargo başkanının bacanağı da dışardan direk müdür olarak thy'na miles and smiles müdürü yapılmış ! Eski yönetim kurulu başkan vekili kayınpeder maşallah damatları için iyi çalışıyor ! Ne güzel değil mi ????

İtalya Kargo Acenteleri Birliği ANAMA tarafından her yıl yapılan ve çeşitli dallarda hava yolları, handling acenteleri ve genel  satış acentelerinin performanslarının İtalya kargo acenteleri tarafından oylandığı "Anama  Awards 2013"de Turkish Cargo ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

Turkish Cargo İtalya hava kargo pazarında gösterdiği yüksek büyüme trendi, kapasite, frekans, uçuş noktası artışı ve müşteri memnuniyeti ile ANAMA ödülüne layık görüldü.

Kazananların İtalya'daki yaklaşık 500 IATA ve non-IATA kargo acentesinin oylaması ile tespit edildiği ödül organizasyonunda Turkish Cargo'ya plaketi ANAMA Başkanı Marina Marzani tarafından takdim edildi.

TURKISH CARGO'YA BİR ÖDÜL DAHA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

trajiandroid ~ 4 yıl önce
Burada boş boş, çamur atmakla geçireceğiniz zamanı çalışarak geçirseniz hem kendiniz için hem de şirketiniz için faydalı bir birey olursunuz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sizdeki bu thy düşmanlığının nedeni ne? Ne zaman bi odul alsa direk eleştiri yurtdisindaki hava yollari daha iyi olsa onlara verirlerdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DB ~ 4 yıl önce
Bravo Turkish Cargo'ya ! Malları kaybede kaybede doyamadılar, ödüle de doyulmaz tabi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayıp be ! ~ 4 yıl önce
THY kargo başkanının bacanağı da dışardan direk müdür olarak thy'na miles and smiles müdürü yapılmış ! Eski yönetim kurulu başkan vekili kayınpeder maşallah damatları için iyi çalışıyor ! Ne güzel değil mi ????

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000