01 Eylül 2009, Salı 08:17:47

Zonguldak Havaalanı 18 bin Euro gelir elde etti

21 Temmuz'da tarifeli seferlere başlayan Zonguldak havaalanında 18 bin Euro gelir elde edildi...
  • benım yetkılılerden ıstegım zonguldaK ve cevresındekı bır cok unıverstede okuyan ogrencılerın cogu eskısehır ve cevresınde bız ıstyoruz kı thy nın zonguldaga geldıgınde eskısehır-zonguldak seferınınde acılmasını ıstıyoruz buradab otobusle gıtmek cok yorucu oluyor ve aktarmalı gıdıyoruz lutfen bu mesajı degerlendırmenızı ıstıyorum yetkılılerden sımdıden herkese basarılar
  • Buradaki uçuşlar ne kadar emniyetli? dışardan itfaiye hizmeti alınır.Follow me diye birsey yok. Yalnızca bir kaç kişinin cebine para girecek diye açık tutulan bir hava alanı. Cihazlar için yapılan ve iptal edilen yol masrafıda Devletimize ihale edilmiş durumda.Rakamları açıklasınlar da bilelim.
  • bu hava limanı kaç milyon dolara yapıldı ki 18 bin euro kar etmiş. bu sadece kandırmaca. köksal toptan da türk hava yollarına emretmiş. eskişehir de olduğu gibi bakanların emriyle buraya da sefer yapılır günde 10 yolcuyla uçaklar uçar. olsun ama ekonomi canlanıyo.
  • BENCE SENEYE YANİ 2010 DA YURT İÇİ VE TURT DIŞI SEFERLERİN FAZLA OLMASIYLA ZONGULDAK HAVAALANI DAHA FAZLA GELİR ELDE EDER...

Zonguldak'ta 21 Temmuz'da tarifeli seferlere başlayan Zonguldak havaalanında 18 bin Euro gelir elde edildi. Havayolu ile Almanya'dan 828 kişi bölgeye gelirken, 680 yolcuda uğurlandı.

Zonguldak Havaalanı Müdürü Hasan Özşahin, 21 Temmuz'da tarifeli seferlerin başlanıldığı Zonguldak Havaalanı'ndan 18 bin Euro gelir elde edildiğini söyledi. Havayolu ile Almanya'dan Zonguldak'a 828 kişinin geldiğini ve 680 kişinin ise yurt dışına uğurlandığını söyledi. Haftada bir olan uçak seferlerini düzenleyen havacılık firması Öğer Tur'un önümüzdeki yıl en az 3 seferle başlamayı hedeflediğini belirten Müdür Özşahin, "yapmamız gereken bazı iş ve eksiklikler var. Bunları da tamamladığımızda Öğer Tur önümüzdeki yıl en az 3 seferle başlamayı düşünüyor" dedi. Vali Erdal Ata, bugünkü koşullarda zarara fazla dayanılamayacağını, zarar nedeniyle, gerekirse sermaye artırımına gidilebileceğini ifade etti. Ata, "Biraz daha sabır edip, zararı sineye çekebiliriz. En fazla 1-2 yıl daha zararı sineye çekebiliriz. Hiç ummadığımız anda çıkan masraflar ve zarar büyük sıkıntı veriyor. En son mazot nakliyatı için ödediğimiz para 22 bin TL" dedi.

THY DE UÇACAK

TBMM Eski Meclis Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan'da, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil ile Zonguldak Havaalanı'na ara ve bağlantılı taşımacılık yapılması konularında görüştüğünü söyledi. Kotil7in önümüzdeki yıldan itibaren THY'nin ara taşımacılığı ve bağlantılı taşımacılığı yapabileceğini belirten Toptan, "Türk Hava Yolları Genel müdürü Temel Kotil ile görüştüm. THY'nin ara ve bağlantılı taşımacılık yapması konusunda ikna ettim. Önümüzdeki yıldan itibaren gerekli incelemelerin ardından ara ve bağlantılı seferlere başlayabilirler. Özellikle Trabzon-Zonguldak, İstanbul-Zonguldak uçak seferleri olabileceği gibi iller arasındaki seferlere Zonguldak durağı da eklenebilir.

Zonguldak Havaalanı 18 bin Euro gelir elde etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 9 yıl önce
benım yetkılılerden ıstegım zonguldaK ve cevresındekı bır cok unıverstede okuyan ogrencılerın cogu eskısehır ve cevresınde bız ıstyoruz kı thy nın zonguldaga geldıgınde eskısehır-zonguldak seferınınde acılmasını ıstıyoruz buradab otobusle gıtmek cok yorucu oluyor ve aktarmalı gıdıyoruz lutfen bu mesajı degerlendırmenızı ıstıyorum yetkılılerden sımdıden herkese basarılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Buradaki uçuşlar ne kadar emniyetli? dışardan itfaiye hizmeti alınır.Follow me diye birsey yok. Yalnızca bir kaç kişinin cebine para girecek diye açık tutulan bir hava alanı. Cihazlar için yapılan ve iptal edilen yol masrafıda Devletimize ihale edilmiş durumda.Rakamları açıklasınlar da bilelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bu hava limanı kaç milyon dolara yapıldı ki 18 bin euro kar etmiş. bu sadece kandırmaca. köksal toptan da türk hava yollarına emretmiş. eskişehir de olduğu gibi bakanların emriyle buraya da sefer yapılır günde 10 yolcuyla uçaklar uçar. olsun ama ekonomi canlanıyo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BENCE SENEYE YANİ 2010 DA YURT İÇİ VE TURT DIŞI SEFERLERİN FAZLA OLMASIYLA ZONGULDAK HAVAALANI DAHA FAZLA GELİR ELDE EDER...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000