25 Kasım 2014, Salı 13:56:47

'Y.VŞAK' KRİZİNDE FLAŞ GELİŞME!

Türk Hava Yolları’ndaki ‘Y.vşak’ skandalına imza atan personellerin akıbetine AirportHaber ulaştı. İşte detaylar...
  • İşi benimsemez diye birşey yok! işi fazlasıyla hatta thy nin kendi personelinden daha fazla benimsiyor projeyi. Ama(!) thy çalışan statüsünde görmemekte.eskiden bende bu çağrı merkezindeydim.Yolculardan 2 lira ucuza bilet almaya bile hakkımız yoktu.Sonra sonra bazı yenilikler gelmiş!önce thy'nin adım atması gereklidir!! Yavsak yazmakla ayıp etmiş arkadaşlar.
  • Oooo call center in yarisi burada savunmada :) ya siz neyi savunuyorsunuz?? Yok cok iyi elwmanmis yok arkadasi yazmis haberi yokmus yok olan calisana olmus...Bakin arkadaslar her olayda sonuc onemlidir..Isim vardi cisim vardi gecin ya bunlari...Iki tane dangalak eglenecegiz diye isin ortasinda makara yapmislar ve ellerine yuzlerine bulastirmislar siz hala calisani savunun merhamet deyin...Koskoca sirketi ne duruma dusurmussunuz...Ben thynim yerinde olsam bu adamlari atmakla birakmam yuz kizartici suctan cikartirim...
  • Sonuçda olan sadece çalışana oluyor bence burada sorgulanması gereken şey yetki hiçbir personelden bu yetki yokken bu personellerde bu yetki neden var bu personellere yetki verenlere bişey olmuyacakmı ken di pisliklerini bu arkadaşlara temizleten kişiler bu işten sıyrılacaklarmı peki bu teşaron firmada hiçmi yetkili yok o anda vardiya olan yöneticilerin hiçmi sorumluluğu yok çalışanı atalım olan kapansın bence herkez çeksin cezasını
  • Bu kadar millete bu kadar sirket

Dün yaşadığı bir aksaklık nedeniyle Türk Hava Yolları'na şikayet dilekçesi yazan yolcuya verilen cevapta 'Yavşak' ifadesi kullanan iki müşteri temsilcisinin akıbeti belli oldu.

Türk Hava Yolları'na müşteri hizmetleri desteği veren Türk Telekom'a bağlı AssisTT firmasında çalışan iki müşteri temsilcisi, şirketin disiplin kuruluna sevk edildi. Şikayetçi bir yolcuya verilen cevap mailinde yolcunun adının yazması gereken haneye 'Yavşak Yavşakoğlu' ifadesi kullanan personellerin işten çıkarılacağı öğrenildi.

Disiplin kurulunda verdikleri ilk savunmada birbirleriyle şakalaştıklarını ve isim hanesine yazdıkları kelimeleri maili atmadan önce silmeyi unuttuklarını ifade eden iki personelin, savunma süresince görevlerinin de durdurulduğu öğrenildi.

Yasal süreç nedeniyle savunma süresinin Perşembe sabahına kadar devam edeceği bildirilirken, sürecin ardından iki personelin işten çıkarılacağı kaydedildi.

Aldığı biletin havalimanına geldiğinde iptal edildiğini öğrenen yolcu, dün Türk Hava Yolları'na bir şikayet dilekçesi yazarak cevap istemişti. Bunun üzerine kendisine gönderilen cevap mailinde yolcuya 'Sayın Yavşak Yavşakoğlu' ifadeleri kullanılmış ve Türk Hava Yolları yolcudan özür dilemişti.

©AirportHaber Detay 

'Y.VŞAK' KRİZİNDE FLAŞ GELİŞME!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (46)

Call Center ~ 4 yıl önce
İşi benimsemez diye birşey yok! işi fazlasıyla hatta thy nin kendi personelinden daha fazla benimsiyor projeyi. Ama(!) thy çalışan statüsünde görmemekte.eskiden bende bu çağrı merkezindeydim.Yolculardan 2 lira ucuza bilet almaya bile hakkımız yoktu.Sonra sonra bazı yenilikler gelmiş!önce thy'nin adım atması gereklidir!! Yavsak yazmakla ayıp etmiş arkadaşlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Oooo call center in yarisi burada savunmada :) ya siz neyi savunuyorsunuz?? Yok cok iyi elwmanmis yok arkadasi yazmis haberi yokmus yok olan calisana olmus...Bakin arkadaslar her olayda sonuc onemlidir..Isim vardi cisim vardi gecin ya bunlari...Iki tane dangalak eglenecegiz diye isin ortasinda makara yapmislar ve ellerine yuzlerine bulastirmislar siz hala calisani savunun merhamet deyin...Koskoca sirketi ne duruma dusurmussunuz...Ben thynim yerinde olsam bu adamlari atmakla birakmam yuz kizartici suctan cikartirim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYFON UYGULAMASI ~ 4 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
Mstr tmlcs ~ 4 yıl önce
Sonuçda olan sadece çalışana oluyor bence burada sorgulanması gereken şey yetki hiçbir personelden bu yetki yokken bu personellerde bu yetki neden var bu personellere yetki verenlere bişey olmuyacakmı ken di pisliklerini bu arkadaşlara temizleten kişiler bu işten sıyrılacaklarmı peki bu teşaron firmada hiçmi yetkili yok o anda vardiya olan yöneticilerin hiçmi sorumluluğu yok çalışanı atalım olan kapansın bence herkez çeksin cezasını

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mstr tmlcs ne ~ 4 yıl önce
kendi pislikleri darken? saf misin sen kardesim. musteriye kufreden "pisligi" yapan kim? yaran derin sanirim.
babacan ~ 4 yıl önce
çalışanın gerizekalıloğını kim çekecek üstün ne suçu var adamlar masumca şakalaşıyormuş. thy tazminat davası açsa yeridir verdikleri zarar parayla ölçlmez.
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bu kadar millete bu kadar sirket

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000