03 Ocak 2010, Pazar 13:00:41

YÜREKLERİ AĞZA GETİREN TÜRBÜLANS...

İstanbul’dan Antalya’ya giden yolcu uçağı türbülansa girince uçakta bulunan spor dünyasının ünlü isimleri büyük panik yaşadı…
  • Ibrahim Dagasan kardesimize geçmis olsun diyoruz.
  • e cevap belli kendi ettiğini ye.
  • sizlere katılıyorum böyle durumlar çok normal pilotlar mecbur kalmadıktan sonra bu şekilde ki türbülansa girmezler bu tür türbülanstandan da uçak düşmez.ayrıca pilot uçağı tehlikeye sokabilecek bulutları görebiliyor . tehlikeli bulutların etrafından dolaşarak çözüm buluyorlar.uçaklar en güvenilir araçlardır.....tabi bakımları düzgün bir şekilde yapılırsa..:)
  • her türbilans haber olucaksa zahmet etmiyelim okumaya

Fanatik gazetesinde yayınlanan habere göre; dün saat 11.30’da İstanbul’dan Antalya’ya gitmek üzere havalanan Türk Hava Yolları uçağı, kalkışından yaklaşık yarım saat sonra türbülansa girerek büyük bir sarsıntı yaşadı, uçakta bulunan yolcular çığlık attı.

Sivasspor, Eskişehirspor ve İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu bir çok futbolcunun yanı sıra Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir’in de bulunduğu uçak türbülansa girince yolcular büyük panik yaşadı.

Yaşanan tehlike nedeniyle futbolcular uçakta birbirinden helallik isteyerek çığlık çığlığa kaldı.

Uçak, Antalya’ya tehlikeyi atlatıp indiğinde ise, yolcuların yüzü kireç gibiydi.

Futbolculardan Yasin Çakmak’ın dönüşte otobüsü tercih ettiği, İbrahim Dağaşan’ın ise sarsıntı nedeniyle şiddetli baş ağrısıyla fenalık geçirdiği ifade edildi.

YÜREKLERİ AĞZA GETİREN TÜRBÜLANS...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 8 yıl önce
Ibrahim Dagasan kardesimize geçmis olsun diyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
e cevap belli kendi ettiğini ye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sizlere katılıyorum böyle durumlar çok normal pilotlar mecbur kalmadıktan sonra bu şekilde ki türbülansa girmezler bu tür türbülanstandan da uçak düşmez.ayrıca pilot uçağı tehlikeye sokabilecek bulutları görebiliyor . tehlikeli bulutların etrafından dolaşarak çözüm buluyorlar.uçaklar en güvenilir araçlardır.....tabi bakımları düzgün bir şekilde yapılırsa..:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
her türbilans haber olucaksa zahmet etmiyelim okumaya

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000