09 Nisan 2012, Pazartesi 09:13:23

YOLCULAR ÇİLEDEN ÇIKTI

Türk Hava Yolları'na ait İstanbul - Vnukova seferini yapan yolcu uçağı sis nedeniyle Sheremetyevo Havalimanı'na iniş yaptı.
  • Moscova antalya ucagi 8 nisan tarihinde 12 saat gecikti. THY, Yolculara bir aciklama yapma nezaketini bile gostermedi. Turk Turizmi ve Turkiye icin cok kotu bir sinav verdi. tam Bir rezalet yasandi. hala neden 12 saat bekledim bilmiyorum ve bu hicbir yerde haber olmuyor.
  • THY'de son 1 haftadır oluşan inanılmaz gecikmelerin kaynağı nedir, onu haber yapsanıza. Bilgilendirilmek istiyoruz...
  • Rusya nın hava durumları konusunda alkole dayanan bır ılıskı oldugunu dusunuyorum..CAVOK yazan meydanda CATIII,CATIII yazan meydanda ise CAVOK cıkabılır bunlar normal Ruslar ıcın..
  • Pazar günü de ercan seferi 3,5 saat gecikme yaptı bir allahın kulu da haber bile vermedi. Nasıl bir zihniyetse...
Türk Hava Yolları'nın 06:10'da İstanbul'dan havalanan TK420 sefer sayılı yolcu uçağı, Vnukova Havalimanı'nda yaşanan sis nedeniyle iniş yapamadı.

Sheremetyevo Havalimanı'na zorunlu iniş yapan THY uçağının bu sefer de kabin ekibi uçuş saatini doldurduğu için yolcular terminale alındı.

Uçağın Sheremetyevo Havalimanı'ndan bu akşam 17:00'da havalanacağı, yolcuları Vnukova Havalimanı'na götüreceği öğrenildi.


YOLCULAR ÇİLEDEN ÇIKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
Moscova antalya ucagi 8 nisan tarihinde 12 saat gecikti. THY, Yolculara bir aciklama yapma nezaketini bile gostermedi. Turk Turizmi ve Turkiye icin cok kotu bir sinav verdi. tam Bir rezalet yasandi. hala neden 12 saat bekledim bilmiyorum ve bu hicbir yerde haber olmuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
THY'de son 1 haftadır oluşan inanılmaz gecikmelerin kaynağı nedir, onu haber yapsanıza. Bilgilendirilmek istiyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Rusya nın hava durumları konusunda alkole dayanan bır ılıskı oldugunu dusunuyorum..CAVOK yazan meydanda CATIII,CATIII yazan meydanda ise CAVOK cıkabılır bunlar normal Ruslar ıcın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Pazar günü de ercan seferi 3,5 saat gecikme yaptı bir allahın kulu da haber bile vermedi. Nasıl bir zihniyetse...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000