07 Aralık 2017, Perşembe 19:04:19

Yolcu THY kabin memurunun fotoğrafını çekince uçak geri döndü

Türk Hava Yolları'nın (THY) Malaga-İstanbul seferini gerçekleştirecek uçakta bir yolcu, THY kabin memurunun fotoğrafını çekince uçak pist başından geri döndü.
  • yolcu neden çekiyor
  • Ya neyini çekiyor ayrı bi tartışmada? napıcak anam senın resmini adam a enteresan gormus neyin havasındasın sen daha havalanmadan,SHGM bence bu ukala memurları men etsin meslekten terbiyesize bak adamı yolundan etmiş.
  • Genelde bekar hosteslerin buzzines de olan yolculardan kartlarını aldıklarını hatta kendisinin de bir hostes tartından kartının alındığını ve Moskova uçuşunda tanıdığı arayıp ben Moskovadayım deyip buluştuklarını sonrası malum ama namusu ile çalışan evli çocuklu abla ve kardeşlerimize lafımız Yok ben dahi şirketin thy anlaşması nedeniyle yurtdışına seyahat ederken konuşmalara şahit oldum ayrıca hostes arkadaşlar uçağın arkasına geçip konuştuklarınız çok rahat duyuluyor bilginize
  • Şuraya bakıyorum da Türk Hava Yollarının çalışan kalitesi içler acısı. Özellikle de kabin ekibi. İlkokul çağındaki çocuklar gibi. Kaptanları da farksız. ( Şemsiye felan ) Purser desen ayrı bir fiyasko. Bir de Milli Havayolunu temsil edecekler. Birbirlerini raporlamakta yarışanların etikten bahsetmesi , ekip çalışmasından bahsetmesi de ayri bir ironi. Yolcu fotoğrafını çekmiş. Yolcuyu gider uyarırsın , dersin ki bu suç devam ederseniz kaptana bildirmek durumundayım. Avrupalıya hani anlayacaktır illa ki. Belki de başka birşeyi çekmiştir km nin iş güzarlığıdır. Türk Havayollarının Kabin Ekiplerinin büyük bir kısmı Türk Milletinin asaletini temsil etmiyor. Gerçek karakter sahipleri ve insan evladı olanlar istisna !!

Türk Hava Yolları'nın (THY) Malaga-İstanbul seferini gerçekleştirecek uçakta bir yolcu, THY kabin memurunun fotoğrafını çekince uçak pist başından geri döndü.

Olay, TK1506 sefer sayısı ile Malaga Costa Del Sol Havalimanı'ndan İstanbul'a gelmek için pist başına ilerleyen Boeing 737 tipi uçağında yaşandı.

Bir yolcunun THY kabin memurunun fotoğraflarını çekmesi nedeniyle, rahatsız olan kabin memuru kaptan pilota durumu bildirdi. Uçağın kaptan pilotu kule ile irtibata geçerek geri dönme kararı aldı.

Uçağa gelen polisler tarafından THY kabin memurunun fotoğraflarını çeken yolcu, uçaktan indirildi. Malaga-İstanbul seferini yapacak uçak ise 1 saatlik rötar ile İstanbul'a hareket etti.

Yolcu THY kabin memurunun fotoğrafını çekince uçak geri döndü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (110)

memur haklı ~ 2 ay önce
yolcu neden çekiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YUH ~ 3 ay önce
Ya neyini çekiyor ayrı bi tartışmada? napıcak anam senın resmini adam a enteresan gormus neyin havasındasın sen daha havalanmadan,SHGM bence bu ukala memurları men etsin meslekten terbiyesize bak adamı yolundan etmiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İflas eden bir tanıdıktan duyduğum ~ 3 ay önce
Genelde bekar hosteslerin buzzines de olan yolculardan kartlarını aldıklarını hatta kendisinin de bir hostes tartından kartının alındığını ve Moskova uçuşunda tanıdığı arayıp ben Moskovadayım deyip buluştuklarını sonrası malum ama namusu ile çalışan evli çocuklu abla ve kardeşlerimize lafımız Yok ben dahi şirketin thy anlaşması nedeniyle yurtdışına seyahat ederken konuşmalara şahit oldum ayrıca hostes arkadaşlar uçağın arkasına geçip konuştuklarınız çok rahat duyuluyor bilginize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Evet ~ 3 ay önce
Ben de aynisina sahit oldum. Haklisiniz.
Yazık ~ 3 ay önce
Şuraya bakıyorum da Türk Hava Yollarının çalışan kalitesi içler acısı. Özellikle de kabin ekibi. İlkokul çağındaki çocuklar gibi. Kaptanları da farksız. ( Şemsiye felan ) Purser desen ayrı bir fiyasko. Bir de Milli Havayolunu temsil edecekler. Birbirlerini raporlamakta yarışanların etikten bahsetmesi , ekip çalışmasından bahsetmesi de ayri bir ironi. Yolcu fotoğrafını çekmiş. Yolcuyu gider uyarırsın , dersin ki bu suç devam ederseniz kaptana bildirmek durumundayım. Avrupalıya hani anlayacaktır illa ki. Belki de başka birşeyi çekmiştir km nin iş güzarlığıdır. Türk Havayollarının Kabin Ekiplerinin büyük bir kısmı Türk Milletinin asaletini temsil etmiyor. Gerçek karakter sahipleri ve insan evladı olanlar istisna !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 2 ay önce
olay tamda anlattığın gibi gelişmiş, uyarmalarına ragmen tacız boyutunda devam edınce ındırmısler

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000