02 Ocak 2018, Salı 09:14:22

Yılmaz Ailesi'nden THY'ye teşekkür

Eski başbakan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz, oğulları Yavuz Yılmaz’ın ölümüyle ilgili teşekkür ilanı verdi
  • bir anne ve bir babanin en son duymak isteyen bir aci haber. evlat 3 yasinda olsun 38 yada 53 fln. o hala annesinin ve babasinin kucuk cocugu. et tirnaktan kopmaz. allah sabirlar versin.
  • ortada bir ailenin acısı var oymuş buymuş boş verin ya. siyaset sokakta ve mecliste yapılmalı duygusal durumlar temiz kalsın lütfen.
  • Tamam ortada bir kayıp ve acı var. Allah sabırlar versin, evlat acısı en kötüsü. Ama böyle bir gerekçe ile bile olsa yolculara internet hizmetini kesmek ayrımcılıktır. Bir eski başbakanın ve eşinin evlat acısı herhangi bir anne babanınkinden fazla değildir. O zaman neden diğer yolcuları da mağdur ederek böyle özel bir muamele yapılıyor. Bu zihniyeti bu toplumdan kazıyıp atmadan çağdaş toplum olamayız.
  • THY nin yaptığı doğru ama eski bir başbakan değil de sıradan bir vatandaş olsaydı yine aynı muamele yapılırmıydı? Tabiki hayır.O yüzden geçin bunları.

Eski başbakan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz, oğulları Yavuz Yılmaz’ın ölümüyle ilgili gazeteye teşekkür ilanı verdi

Cenazeye katılan, acılarını paylaşanlara yönelik Yılmaz Ailesi’nin ilanında THY’nin 15 Aralık tarihinde Los Angeles- İstanbul uçuşunun tüm yolcu ve ekibine de teşekkür edildi. Beykoz’daki evlerinde intihar eden Mehmet Yavuz Yılmaz’ın ölüm haberi ABD’de bulunan anne ve babasına iletilmemişti. Türkiye’ye doğru yola çıkan Mesut ve Berna Yılmaz’ın haber sitelerinden olayı öğrenmemeleri için THY uçakta yolcuların kullandığı interneti kapatmıştı.

Yılmaz Ailesi'nden THY'ye teşekkür

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

grb ~ 20 gün önce
bir anne ve bir babanin en son duymak isteyen bir aci haber. evlat 3 yasinda olsun 38 yada 53 fln. o hala annesinin ve babasinin kucuk cocugu. et tirnaktan kopmaz. allah sabirlar versin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
boşverin ~ 20 gün önce
ortada bir ailenin acısı var oymuş buymuş boş verin ya. siyaset sokakta ve mecliste yapılmalı duygusal durumlar temiz kalsın lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yine ayrımcılık ~ 21 gün önce
Tamam ortada bir kayıp ve acı var. Allah sabırlar versin, evlat acısı en kötüsü. Ama böyle bir gerekçe ile bile olsa yolculara internet hizmetini kesmek ayrımcılıktır. Bir eski başbakanın ve eşinin evlat acısı herhangi bir anne babanınkinden fazla değildir. O zaman neden diğer yolcuları da mağdur ederek böyle özel bir muamele yapılıyor. Bu zihniyeti bu toplumdan kazıyıp atmadan çağdaş toplum olamayız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gündem ~ 20 gün önce
normal vatandaşların anında haber alma ihtimali 1/1000 ken bu haberin son dakika olarak tüm internet sitelerine anında düşeceği aşikardır. Aradaki fark sadece bu olup o insanlarda uçakta bunu duyunca fenalaşacağı ve belki de ölebileceği ve bundan da interneti kesildiği için madur olan yolcular daha çok madur olavileceği için iki tarafa da faydalı karar olarak düşünmek doğru olmaz mı?
Yine ayrımcılık ~ 20 gün önce
Yav adam bir yerden bir yere giderken yollar trafiğe kapatılıyor.4000 tane koruması var.Sana bunu tuhaf geldi.
Ayrımcılık ~ 20 gün önce
Ya bu ülkede bir milletvekili geçiecek diye yol kapanıyor. Üçkağıtçılar emniyet şeridi kullanıyor sesin çıkmıyor da,bu ülkeye hizmeti geçmiş bir başbakan oğlunun intihar ettiğini yolda öğrenmemesi için uçaktaki ünternetin kapatılmasımı sana battı? Senin başına gelse internette habermi olacak ki kendinle mukayese ediyorsun???
Yolcu ~ 21 gün önce
THY nin yaptığı doğru ama eski bir başbakan değil de sıradan bir vatandaş olsaydı yine aynı muamele yapılırmıydı? Tabiki hayır.O yüzden geçin bunları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B737 ~ 20 gün önce
Sıradan vatandaşın ölüm haberi son dakika olarak tüm haber sitelerinde yer alıyor mu???
Haklısın..ayrımcılık olmamalı.. ~ 20 gün önce
Ancak aradaki fark şu : esli bir başbakanın çocuğu vefat ettiğinde tüm medya flaş haber olarak paylaşır, normal yayın akışı kesilir, sıradan bir vatandaşın çocuğu olsa ancak indikten sonra haberi olabilir. Bu sebeptan verilen karar kesinlikle doğrudur.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000