19 Kasım 2013, Salı 09:12:25

YILIN EN BAŞARILI HAVAYOLU THY!

Hollanda’da düzenlenen ‘MICE & Business Travel 2013’ etkinliğinde Türk Hava Yolları ‘yılın en başarılı havayolu’ ödülünü kazandı.
  • Gurur tablomuz THY milli gururumuz inşallah diğer eksikler de en kısa sürede giderilir. Amin
  • paris ist 1000 euro olur artik.. yandik ki ne yandik
  • airport haber, neden thy'nin aldigi odulleri yayinliyorsunuz da ucus guvenliginde 60 sirket icinde sondan 3. olmasini yayinlamiyorsunuz ??? lutfen objektif olun !!!
  • Uçuş güvenliği ve teknik bakımda kaçıncı onu da yazında gerçekler çıksın ortaya..

Hollanda’da düzenlenen ‘MICE & Business Travel 2013’ etkinliğinde Türk Hava Yolları ‘yılın en başarılı havayolu’ ödülünü kazandı.

Toplantı, Teşvik, Kongreler ve Etkinlikler alanında gerçekleşti. Benelüks’te yayımlanan en büyük dergi olan MICE & Events Travel’ın bu yıl 8’incisinin düzenlediği Hilversum kentindeki törene, kongreler ve seyahat dünyasından 350’nin üzerinde davetli katıldı.

Yapılan oylamada havayollarının toplam ürün kalitesinin yanı sıra Hollanda’daki hizmetleri açısından pazarlama, satış, operasyonel hizmet kalitesi ve acente destek hizmetleri gibi kriterler dikkate alındı. MICE & Business Travel 2013 ‘yılın en başarılı havayolu’ ödülü Türk Hava Yolları adına, THY Amsterdam Müdürü Ahmet Şahin’e takdim edildi. Ahmet Şahin, Türk Hava Yollarının Hollanda’da aldığı bu ödülün, kendileri için büyük bir onur kaynağı olduğunu söyledi. Şahin, oylama, havayolunun toplam ürün kalitesinin yansıra Hollanda’daki hizmetleri açısından Agency Help Desk, Operasyonel Hizmet Kalitesi, Pazarlama ve Satış Hizmetleri ve Corporate Ürün ve Hizmetleri kriterleri ele alınarak THY Hollanda’nın bu ödüle layık görüldüğünü söyledi. (Zaman)

YILIN EN BAŞARILI HAVAYOLU THY!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Gurur tablomuz THY milli gururumuz inşallah diğer eksikler de en kısa sürede giderilir. Amin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yandik ~ 5 yıl önce
paris ist 1000 euro olur artik.. yandik ki ne yandik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
neden ? ~ 5 yıl önce
airport haber, neden thy'nin aldigi odulleri yayinliyorsunuz da ucus guvenliginde 60 sirket icinde sondan 3. olmasini yayinlamiyorsunuz ??? lutfen objektif olun !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
???? ~ 5 yıl önce
2009 yılındaki kazanın Boeing kaynaklı olduğu kanıtlandı. Aşağıda bir arkadaşın dediği gibi 30 yıl önce yapılan kazalardan dolayı şirketin bugünü neden etkilensin. Evet 60 şirket arasından sonra üçüncü ama kaza ihtimali Milyonda 1 olarak geçiyor. THY'nin son 5 yılda yaptığı atılımı herkes kabul etti. Belli ki sen 305'den birisisin. Ekmek yediğiniz kapıya ihanet ettiğiniz için kovuldunuz.
? ~ 5 yıl önce
Hem havacılıktaki en önemli unsur olan uçuş güvenliğinde thy'nin sondan 3. olduğunu kabul ediyorsun hem hala thy'nı yönetenleri savunuyorsun!!! Bu iş halk otobüsü idare etmeye,takunya ile vip ten geçmeye benzemez!! 305 konusuna gelince,hakkı yenen insanlar haklarını aramasınlar da boyun mu eğsinler ? Senin gibi herkese kayıtsız,şartsız biat mı etsinler ey yağcı,yalaka ???
Güvenlik ?? ~ 5 yıl önce
Uçuş güvenliği ve teknik bakımda kaçıncı onu da yazında gerçekler çıksın ortaya..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Keşke ~ 5 yıl önce
Keşke sizin gibi insanlar için yaşamak istediğiniz ülkeler kapılarını açsa da bir daha dönmemek üzere gitseniz. Geçmişi yok etmek gibi bir şey mümkün değil, 30-40 yıl önceki kazalar yüzünden şirketi kapatsınlar o zaman. Air France de kilit vursun gitsin (330 kazası yüzünden) .
keşke !!!!! ~ 5 yıl önce
Keşke sizin gibi herşeye eyvallah diyen,sorgulamayan,sormayan,şükürcüler de olmasa ne güzel olurdu ülkemizin hali...30-40 sene önce diyorsun thy'nin son 10 yılda 2 tane büyük ölümlü kazası var hatırlatırım !!! Air France kazadan sonra thy'nin yapmaya çalıştığı gibi olayın üstünü örtmeye çalışmadı !! Sefa bey'in yazısını okuyun da görün bakın o zamanın dhmi müdürü Sefa bey'e ne demiş ???????? Biz daha bu kafalarla uğraşıyoruz sen yağ peşindesin!!!!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000