09 Ekim 2009, Cuma 07:22:14

Yeni rota Kıbrıs...

Ankara'dan Anadolu'nun 25 noktasına uçuş imkanı sunan Anadolujet, Kıbrıs'a da uçacak...
  • Yıllardır KTHY yi düşündük.Türkiye uçak aldı KTHY ye,bakımını yaptırdı,Thy nin uçaklarını verdi,olmadı THY logolu uçakları KTHY seferlerine bedelsiz verildi.Hala toparlanamadıysa sorun KTHY de.E artık çeki düzen be gardaş.Yeter artık be ya.
  • Bakalım bu süreç Kthy deki çöküşü dahadamı hızlandıracak, Ya personel maaşı veremiyorlar yada uçak paralarını ödeyemiyorlar. Yeni yönetim saçma sapan insanları özellikle uçuş işletmede yönetime getirdi. Havacılık değil sizin yaptığınız yandaşcılık. Her ay açık iyice büyüyor önümüzde kış yani gelirlerin azaldığı dönem. Bu iş ne THY ile olacak Nede Halka arz ile yıllardır para bulmaya çalışıyorsunuz mirasyedi gibi, taşıma su ile değirmen dönmez, bir an önce yanlışlarınızdan dönün ve havacılık yapın rakipleriniz uyumuyor. Sayın Başbakan önlam alın KTHY de herkez birbirini yiyiyor.
  • Bence Anadolu Jet SAW / ECN yerine boş uçacağına ESB / ECN uçmalı. Görün bakın nasıl dolduruyor. SAW yolcular tarafından pek tercih edilen meydan değil.
  • zaten anadolujet esb-ecn-esb seferlerini başlatacak. bana kalırsada saw-hty-saw seferleri olmalı. çok büyük bir yolcu kapasitesi var fakat saw-ada-saw seferleri boşalabilir bu sefer.

Ankara'dan Anadolu'nun 25 noktasına uçuş imkanı sunan Anadolujet'in kısa bir süre içinde KKTC'ye de uçacağını bildiren THY Bölgesel Uçuşlar Başkanı Sami Alan, Sabiha Gökçen'den çeşitli Anadolu şehirlerine de seferler başlatacaklarını kaydetti.

Yeni rota Kıbrıs...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 9 yıl önce
Yıllardır KTHY yi düşündük.Türkiye uçak aldı KTHY ye,bakımını yaptırdı,Thy nin uçaklarını verdi,olmadı THY logolu uçakları KTHY seferlerine bedelsiz verildi.Hala toparlanamadıysa sorun KTHY de.E artık çeki düzen be gardaş.Yeter artık be ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bakalım bu süreç Kthy deki çöküşü dahadamı hızlandıracak, Ya personel maaşı veremiyorlar yada uçak paralarını ödeyemiyorlar. Yeni yönetim saçma sapan insanları özellikle uçuş işletmede yönetime getirdi. Havacılık değil sizin yaptığınız yandaşcılık. Her ay açık iyice büyüyor önümüzde kış yani gelirlerin azaldığı dönem. Bu iş ne THY ile olacak Nede Halka arz ile yıllardır para bulmaya çalışıyorsunuz mirasyedi gibi, taşıma su ile değirmen dönmez, bir an önce yanlışlarınızdan dönün ve havacılık yapın rakipleriniz uyumuyor. Sayın Başbakan önlam alın KTHY de herkez birbirini yiyiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bence Anadolu Jet SAW / ECN yerine boş uçacağına ESB / ECN uçmalı. Görün bakın nasıl dolduruyor. SAW yolcular tarafından pek tercih edilen meydan değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
zaten anadolujet esb-ecn-esb seferlerini başlatacak. bana kalırsada saw-hty-saw seferleri olmalı. çok büyük bir yolcu kapasitesi var fakat saw-ada-saw seferleri boşalabilir bu sefer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000