23 Ocak 2010, Cumartesi 08:10:23

Yeni dedikodu: THY VE RUS ORTAKLIĞI!

Ulaştırma Bakanlığı yetkilileri, THY ile Rus devlet havayolu şirketi Aeroflot'un ortak bir havayolu şirketi kurulmasının gündemde olduğunu açıkladı...
  • Sonradan THY na girenler hakikaten ne yazdıklarının farkında değiller. Eski günlerden haberleri olmadığından bugün birşey yaptıklarını zannediyorlar. Size tek bir şey söyleyeyim. Çağı yakalayın. Araplara özenmeyin. Ve THY nın eskiden olan prestijini geri getirmeye çalışın. Ama profesyonellerle. Ustalarla. Terlikle deveyle değil. Uzaktan bakınca ne hale geldiğini anlamak çok kolay. Siz içinde olduğunuzdan şirketin hiç prestiji kalmadığını göremiyorsunuz.
  • hostesler rus mu olcek demek buuuu
  • CHP EN SON 1977 YILINDA İKDİDAR OLDU SONRASI BİLİYOSUNUZ İHTİLAL BU DÖNEM İÇİN NE ÇAMURLAR ATICAKSIN MERAK EDİYORUM AKP EVET ÇALIŞIYOR KENDİ YANDAŞLARINI ZENGİN ETTİ HER YERİ SATARAK SİZE BÖYLESİ HAKMI DESEM BAŞKA ŞEYMİ DESEM BİLEMİYORUM SİZLER DEVAM EDİN AKP İLE YOLA AMA TÜRKİYE DE SİZİN ZİHNİYET YÜZÜNDEN 50 MİLYON İNSANDA PERİŞAN OLUYOR EN BASİT ÖRNEK EKMEK ŞUBATTA %15 ARTIŞLA 1 TL OLUYOR BUYUR BURDAN YAK DAHA ELEKTİRİĞİ ,SUYU ,DOĞLAGAZI ULAŞIMI HESABA KATMADIM BİLE ???? İKDİDAR PARTİLERİ ELEŞTİRİLİR YANLIŞLARI VARSA VEDE BEĞENİLMİYORSA BENCE CHP İÇİN HİÇ BİR LAF ŞU AN İÇİN SÖYLENEMEZ İKDİDAR OLDUKTAN SONRA BERABER TARTIŞMAYA HAZIRIM AMA SENİN TUZUN KURU HERHALDE TOK AÇIN HALİNDEN NE ANLAR ALLAH HEPSİNE YARDIM ETSİN BU KARDA KIŞT
  • Hayırlı rüyalar. CHP iktidara gelince görüceeez. Bu işler lafla olmuyor. Önce iktidara gelmek için AKP gibi çalışın, iktidara gelin, sonra görelim. THY'nı da ebedi zarar abonesi yapacaksınız. Ticaretle siyaseti karıştırmayın. Biz sizin zamanınızı da biliyor ve hatırlıyoruz.

Açıklamanın ardından bir THY yetkilisi ise bu konuda alınmış bir yönetim kurulu kararı bulunmadığını söyledi.

Aeroflot ile THY'nin ortak bir şirket kurarak yolcu taşımasının kararlaştırıldığı ve söz konusu şirketle seyahat edecek yolcuların vize işlemlerinde karşılıklı kolaylık sağlanacağı belirtilmişti.

Ulaştırma Bakanlığı'ndan bir yetkili, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Rusya ziyareti sırasında gündeme gelen konuya ilişkin olarak Rusya'ya ile ulaştırma alanında stratejik işbirliğine gitmeyi önerdiklerini, bu kapsamda da havayolu ulaşımında ortak havayolu şirketinin kurulmasının gündeme geldiğini söyledi.

Yetkili, kurulması öngörülen ortak şirkette ortaklılık payları ve kullanılacak uçakların henüz netlik kazanmadığını belirtti.

Aynı yetkili ayrıca, konunun vize işlemlerinde karşılıklı kolaylık sağlanmasıyla ilgili olmadığını da vurguladı.

İki ülke arasında yılda 3 milyon yolcu taşınırken, ulaşım ağırlıklı olarak Rus şirketlerince gerçekleştiriliyor.

Bir THY yetkilisi ise, Aeroflot ile ortak şirket kurma konusunda alınmış yönetim kurulu kararı bulunmadığını söyledi.

Habertürk

Yeni dedikodu: THY VE RUS ORTAKLIĞI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 8 yıl önce
Sonradan THY na girenler hakikaten ne yazdıklarının farkında değiller. Eski günlerden haberleri olmadığından bugün birşey yaptıklarını zannediyorlar. Size tek bir şey söyleyeyim. Çağı yakalayın. Araplara özenmeyin. Ve THY nın eskiden olan prestijini geri getirmeye çalışın. Ama profesyonellerle. Ustalarla. Terlikle deveyle değil. Uzaktan bakınca ne hale geldiğini anlamak çok kolay. Siz içinde olduğunuzdan şirketin hiç prestiji kalmadığını göremiyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
hostesler rus mu olcek demek buuuu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
CHP EN SON 1977 YILINDA İKDİDAR OLDU SONRASI BİLİYOSUNUZ İHTİLAL BU DÖNEM İÇİN NE ÇAMURLAR ATICAKSIN MERAK EDİYORUM AKP EVET ÇALIŞIYOR KENDİ YANDAŞLARINI ZENGİN ETTİ HER YERİ SATARAK SİZE BÖYLESİ HAKMI DESEM BAŞKA ŞEYMİ DESEM BİLEMİYORUM SİZLER DEVAM EDİN AKP İLE YOLA AMA TÜRKİYE DE SİZİN ZİHNİYET YÜZÜNDEN 50 MİLYON İNSANDA PERİŞAN OLUYOR EN BASİT ÖRNEK EKMEK ŞUBATTA %15 ARTIŞLA 1 TL OLUYOR BUYUR BURDAN YAK DAHA ELEKTİRİĞİ ,SUYU ,DOĞLAGAZI ULAŞIMI HESABA KATMADIM BİLE ???? İKDİDAR PARTİLERİ ELEŞTİRİLİR YANLIŞLARI VARSA VEDE BEĞENİLMİYORSA BENCE CHP İÇİN HİÇ BİR LAF ŞU AN İÇİN SÖYLENEMEZ İKDİDAR OLDUKTAN SONRA BERABER TARTIŞMAYA HAZIRIM AMA SENİN TUZUN KURU HERHALDE TOK AÇIN HALİNDEN NE ANLAR ALLAH HEPSİNE YARDIM ETSİN BU KARDA KIŞT

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hayırlı rüyalar. CHP iktidara gelince görüceeez. Bu işler lafla olmuyor. Önce iktidara gelmek için AKP gibi çalışın, iktidara gelin, sonra görelim. THY'nı da ebedi zarar abonesi yapacaksınız. Ticaretle siyaseti karıştırmayın. Biz sizin zamanınızı da biliyor ve hatırlıyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000