23 Ekim 2012, Salı 11:28:08

YENİ CIP GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Türk Hava Yolları’nın yenilenen İç Hat Cıp Salonu kapılarını bugünden itibaren yolcularına açtı...
  • zaten hamdi ve temelin sulaleleri bir yere gitse bu salon dolar,birde baskan mudur vb ve sulalelerini ekleyin ayakta duracak yer kalmaz.en iyisi siz gercek yolcuya bir salon yapin.
  • B kapisindan geciste yasanan sorunun Thy ile ilgisinin olmadigini bilmeyen sevgili yorumcular; konu tamamiyle DHMI ve Valilik tarafindan duzenlenmektedir. Saglikli dusunmekten bir hayli uzaklasmis yorumculara duyurulur.
  • torpilli mudurlerden yer kalirsa oturursunuz
  • bir girelim bakalım nasılmış.güzel değilse söylüyümde değiştirsinler hemen.ben beğenmezsem olmaz bu iş

Türk Hava Yolları’nın 17 Temmuz’da tadilata alınan ve 3 ayı aşkın süredir yenilenme çalışmaları nedeniyle kapalı tutulan İç Hat Cıp Salonu yeni yüzüyle bugün hizmete açıldı. Açılışa Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener katılırken, görevli personel de tam kadro salondaydı.


Saatte 92 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye ulaştırılan ve 132 metrekare büyütülen Business&Elite Plus Salonu’nun yanısıra, 433 metrekare genişletilen ve saatte 230 kişiye hizmet verecek kapasiteye getirilen Elites&Classic Plus Salonu’nun yeni mimarisi göze çarpan özelliklere kavuşturulmuş.

Uçuş işlemlerinin daha kolay yapılabilmesi için gate sayısı 3’e çıkarılırken check-in banko sayısı da 8’e yükseltildi.

CIP Salonu’nun ikram hizmetlerini eskiden olduğu gibi yine BTA verirken, zengin mönüsü ile 5 yıldızlı otelleri aratmayacak.

YENİ CIP GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

sulale ~ 6 yıl önce
zaten hamdi ve temelin sulaleleri bir yere gitse bu salon dolar,birde baskan mudur vb ve sulalelerini ekleyin ayakta duracak yer kalmaz.en iyisi siz gercek yolcuya bir salon yapin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B KAPISI ~ 6 yıl önce
B kapisindan geciste yasanan sorunun Thy ile ilgisinin olmadigini bilmeyen sevgili yorumcular; konu tamamiyle DHMI ve Valilik tarafindan duzenlenmektedir. Saglikli dusunmekten bir hayli uzaklasmis yorumculara duyurulur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
md ~ 6 yıl önce
torpilli mudurlerden yer kalirsa oturursunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Rizeli müdürlerden yanii demek bu.. Daha doğrusu Hamdi Beyin Rizeli aşiretinden yer bulursanız.
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
bir girelim bakalım nasılmış.güzel değilse söylüyümde değiştirsinler hemen.ben beğenmezsem olmaz bu iş

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000