18 Ocak 2012, Çarşamba 22:15:34

YENİ BAŞKAN DA O SORUYU CEVAPLADI

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde bulunan Ali Sürmen Konferans Salonu'nda başlayan Türkiye Havayolu Pilotları Derneği (TALPA)'nın 7. Olağan Genel Kurulu sona erdi ve yeni başkan belli oldu.
  • Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz.Gürcan Mantının vakıf yönetimindeki notu 10 üzerinden bir bile değildir.hatta negatiftir.kendisi İZAİR de vakıf temsilcisiydi.İZAİR'E Bir milyon USD yatırdılar.Hissenin şimdiki değeri yirmibin Tl bile etmiyor.Sanırım bu hizmeti karşılığında Cin ALİ den sadece kuru bir teşekkür almamıştır.TALPA yöneticisi olarak benim beklentim Vakıftaki başarısızlığından farklı değildir.Haklı çıktığımı üçyıl sonra göreceksiniz.
  • HAVACILIK İNGİLİZCE ÜZERİNDE DÖNER.DÖKÜMANLAR KÖŞESİNDEN BUCAĞINDAN DEĞİL, ÇOK İYİ ANALİZ EDİLİP ANLAŞILMAK ZORUNDADIR. TOEFL SEVİYESİNDE İNGİLİZCE İSTENMESİ ÇOK NORMALDİR, GEREKLİDİR.
  • mantı kaptanım ingilizce konusunda bir magduriyetimiz var.lutfen bu soruna el atıp bize yardımcı olun.yılların emektar kaptanlarından ingilizce belgesi isteniyor...
  • hayırdır bir sıkıntın mı var ? kulagına astronot mu kaçtı ?
Türkiye Havayolu Pilotları Derneği’nin (TALPA) 7. Olağan Genel Kurulu bugün, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki Ali Sürmen Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Kurulun kazanan ismi Türk Hava Yolları A340 Tip Eğitim eski müdürü kaptan pilot Gürcan Mantı oldu.

Kurulda 148 oy alarak Türkiye Havayolu Pilotları Derneği’nin yeni başkanı olan Gürcan Mantı, kurul sonrası AirportHaber muhabirinin sorularını yanıtladı.

Gürcan Mantı, AirportHaber muhabirine yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Türk sivil havacılığına hayırlı olmasını diliyorum. İlk icraatımız 1300 üyesi bulunan TALPA’ya tüm pilotların azami sayıda katılımını sağlamak olacak. Ulaştırma Bakanlığı ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) ile ortak çalışmalar başlatacağız” dedi.

Son günlerde gündemden düşmeyen, Türk Hava Yolları pilotlarının İngilizce seviyelerinin yetersiz olduğu iddilarıyla ilgili soruyu yanıtlayan Mantı: “Ben böyle bir sorun olduğunu düşünmüyorum ancak, bu konu ile ilgili de çalışmalarımız olacak” dedi.

LİSTEDE KİMLER VAR
TALPA 7. Olağan Genel Kurulu’nda yeni başkan seçilen Gürcan Mantı’nın listesinde şu isimler var;

Gökten Gürel - THY
İlyas Karagülle - Pegasus
Erol Murathan - THY
Hakan Yurdakul - Sunexpress
Tayfun Hacıoğlu - İZair
Özcan Önal - THY
Barış Baranoğlu - THY
Levent Akyol - THY
Mehmet Atakan - THY
Evren Zenginyürek - THY


YENİ BAŞKAN DA O SORUYU CEVAPLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 6 yıl önce
Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz.Gürcan Mantının vakıf yönetimindeki notu 10 üzerinden bir bile değildir.hatta negatiftir.kendisi İZAİR de vakıf temsilcisiydi.İZAİR'E Bir milyon USD yatırdılar.Hissenin şimdiki değeri yirmibin Tl bile etmiyor.Sanırım bu hizmeti karşılığında Cin ALİ den sadece kuru bir teşekkür almamıştır.TALPA yöneticisi olarak benim beklentim Vakıftaki başarısızlığından farklı değildir.Haklı çıktığımı üçyıl sonra göreceksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
HAVACILIK İNGİLİZCE ÜZERİNDE DÖNER.DÖKÜMANLAR KÖŞESİNDEN BUCAĞINDAN DEĞİL, ÇOK İYİ ANALİZ EDİLİP ANLAŞILMAK ZORUNDADIR. TOEFL SEVİYESİNDE İNGİLİZCE İSTENMESİ ÇOK NORMALDİR, GEREKLİDİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
mantı kaptanım ingilizce konusunda bir magduriyetimiz var.lutfen bu soruna el atıp bize yardımcı olun.yılların emektar kaptanlarından ingilizce belgesi isteniyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
hayırdır bir sıkıntın mı var ? kulagına astronot mu kaçtı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000