12 Temmuz 2012, Perşembe 10:11:15

VİZESİZ UKRAYNA AĞUSTOS'TA BAŞLIYOR

Türkiye Cumhuriyeti ve Ukrayna Devleti vatandaşları’nın 1 Ağustos 2012 itibariyle seyahatlerini karşılıklı olarak vizesiz gerçekleştirebilecekleri iki ülke Büyükelçilikleri’ne ait internet sitelerinde duyuruldu.
  • Ukrayna'ya vizesiz gitmek marifet degil, Almanya, Hollanda, Italya'ya gidilsinde gorelim, ama onu herhalde bizim cocuklar belki gorur...

 

Türkiye ve Ukrayna arasında gelişen turizm ve iş ilişkilerine paralel olarak uygulamaya girecek olan yeni vize anlaşmasıyla birlikte, Türk Hava Yolları da Vizesiz Ukrayna Kampanyası  başlattı. Kampanya kapsamında İstanbul çıkışlı, Ukrayna varışlı gidiş dönüş biletler herşey dahil olarak Türk Hava Yolları web sitesinden 179 Avro, Türk Hava Yolları satış ofisleri ve yetkili acentelerden 189 Avro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Kampanyadan yararlanmak için biletleme işleminin 30 Temmuz’a kadar gerçekleştirilip, seyahatin 1-31 Ağustos 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi gerekiyor. Ayrıca, seyahatlerine yurtiçi herhangi bir nokta ve KKTC’den başlayıp, İstanbul aktarmalı olarak Ukrayna’ya devam ettirmek isteyen yolcular, gidiş-dönüş 100 Avro ek ücret ödeyerek kampanyadan yararlanabiliyor.

Halihazırda Türk Hava Yolları Ukrayna’nın; Kiev, Odesa, Simferopol, Dnipropetrovsk, Donetsk ve Lviv şehirlerine haftada 50 sefer düzenliyor.

Yapılan anlaşmayla vizesiz seyahatler 30 günle sınırlı olacak.

VİZESİZ UKRAYNA AĞUSTOS'TA BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar

Vizem var ~ 6 yıl önce
Ukrayna'ya vizesiz gitmek marifet degil, Almanya, Hollanda, Italya'ya gidilsinde gorelim, ama onu herhalde bizim cocuklar belki gorur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000