06 Nisan 2010, Salı 08:35:57

VIP sorununu Sakık'ın telefonu çözdü!

BDP Kadın Meclis Sözcüsü Fatma Kaşan, Esenboğa Havalimanı’nda, VIP’ten geçerek uçağa binmek isteyince polis karşı çıktı.
  • Tescilli Teröristbaşının elçileri olanların yaptıklarına bak....
  • bu ülke doğusuyla batısıyla, güneyiyle kuzeyiyle hepimizindir. kürt-türk düşmanlığı yaparak hiç bir yere varamadığınız gibi, ülkemizede büyük zararlar verirsiniz. artık zihniyetleri değiştirme, birlik beraberlik zamanıdır. kan dökmenin hiç kimseye faydası olmadığı, geçen otuz yılda görüldü. ırkçılığı bırakıp memleketimizin daha iyi yaşanılır, kardeşçe, barışça bir ülke olmasına çalışmalıyız.
  • Allah rizasi için bir tane mülki idare amiri de bunlara karsi çiksin. Bu ne korkaklik,bu ne basiretsizlik;Yoksa sizde mi siyasiler gibi koltuk sevdasina düstünüz. Cocuklariniz bogazindan geçen lokmalari kimin parasiyla ödüyorsunuz.Bu millet için seve seve canini kanini dökenlerden hiç mi utanmiyorsunuz.Bu milletin kanini içenler birgün mutlaka karsiligini ödeyecektir.
  • Aceleleri var, VIP'den gidince ışık hızıyla gidiyorlar. Ankara-İstanbul 15DK VIP turizm.

Kaşan ile polis arasındaki gerginlik, BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın devreye girmesiyle aşıldı. Kaşan, 26 Mart günü 14.00’teki İstanbul uçağına binmek için VIP Salonu’na geldi. Hukuken hakkı olmadığı gerekçesiyle Kaşan’ın VIP’i kullanamayacağını söyleyen polis, Kaşan’ı iç hat kapısına yönlendirmek istedi. Bunun üzerine Sakık’ı arayan Kaşan, “Bekleyelim. Sizi Mülki İdare Amirliği’nden arayacaklar. VIP’i kullanacağım” dedi. Yaklaşık yarım saat sonra Esenboğa Havalimanı’ndan Sorumlu Ankara Vali Yardımcısı Fevzi Güneş, görevli polisleri arayarak Kaşan’a VIP kapısını kullanması konusunda yardımcı olunması için talimat verdi. Güneş’in talimatına uyan polis, Kaşan’ı VIP kapısından aldı ve İstanbul’a giden THY uçağına binişini sağladı. Kaşan, “Bu sadece bana özel bir durum değil. Zaman sorunu olduğunda vekil arkadaşlarımız VIP’i kullanmamız için yardım ediyor. Emniyetin ve Valiliğin bize yardım etmesi güzel bir şey” dedi.

(Hürriyet)

VIP sorununu Sakık'ın telefonu çözdü!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 8 yıl önce
Tescilli Teröristbaşının elçileri olanların yaptıklarına bak....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu ülke doğusuyla batısıyla, güneyiyle kuzeyiyle hepimizindir. kürt-türk düşmanlığı yaparak hiç bir yere varamadığınız gibi, ülkemizede büyük zararlar verirsiniz. artık zihniyetleri değiştirme, birlik beraberlik zamanıdır. kan dökmenin hiç kimseye faydası olmadığı, geçen otuz yılda görüldü. ırkçılığı bırakıp memleketimizin daha iyi yaşanılır, kardeşçe, barışça bir ülke olmasına çalışmalıyız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Allah rizasi için bir tane mülki idare amiri de bunlara karsi çiksin. Bu ne korkaklik,bu ne basiretsizlik;Yoksa sizde mi siyasiler gibi koltuk sevdasina düstünüz. Cocuklariniz bogazindan geçen lokmalari kimin parasiyla ödüyorsunuz.Bu millet için seve seve canini kanini dökenlerden hiç mi utanmiyorsunuz.Bu milletin kanini içenler birgün mutlaka karsiligini ödeyecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Aceleleri var, VIP'den gidince ışık hızıyla gidiyorlar. Ankara-İstanbul 15DK VIP turizm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000