29 Aralık 2009, Salı 16:40:55

VE ÜÇLÜ REKABET BAŞLIYOR

Türk Hava Yolları ile Havaş ortaklığında faaliyet yürütecek olan Turkish Ground Service ( TGS) Ulaştırma Bakanlığı’ndan izni aldı. Havaş ve Çelebi’den sonra üçüncü yer hizmetleri şirketinin önünde engel kalmadı.
  • HAYATIMDA TGS DEKİ YÖNETİCİLERİN BU KADAR AMATÖR VE PİYON OLDUKLARINI GÖRMEDİM EYY BAŞKAN SEN AŞAĞIDA NELER OLDUĞUNU GÖRMÜYORSUN TABİİ UÇAĞI SADECE HAVADA GÖRMÜŞ ADAMLARI AL YETİŞTİR AMA MÜDÜR,ŞEF YAPMAYIN BARİ YA BU KADAR KOLAY BİR TELEFON İŞ BİTTİ BU KAFAYLA 3 AY SONRA BU ŞİRKET KAPANIR TECRÜBELİ VE TORPİLSİZ AAM NE YAPSIN YA,BKADAR
  • hep diğer şirkeleri karaladınız THY çalışanları sanki mükemmelmi onlarıda açık yazın SAW daki THY çalışanlarınız hiç profosyonel değil SAW kaderi işe yaramayan sorun çıkaran insanları çalıştırır.
  • SIMDIDEN KONUSMAK COK EREKEN.. TAKIPTEYIZ BAKIP GORECEZ, OLUMLU OLUMSUZ YONLERINI.. FAYDASIZ YARARSIZ BIR YONUNU GORURSEK AARIZ COPE......KIMSE BABAMIZIN OGLU DEGIL NASIL OLSA. ISG NIN LIMAK IN AKSINE BIR HAREKETE MUSADE ETMEYIZ..........
  • Uyanık olun İSG çalışanı,uyanık.Oraya gelecek her handling kuruluşu sizden kopmalar demektir.Alışkanlıklardan vaz geçmek zordur,fakat geçeceksiniz.TGS hele bir kadrolaşmayı tamamlasın,birileri faydalansın,ilkönce kendini toplasın da sonra SGH gelsin.

Türk Hava Yolları’nın kurduğu daha sonra yüzde 50 hisse ortak olarak Havaş’ı yanına aldığı Turkish Ground Service (TGS) kuruluş aşamalarını tamamladı. 

Faaliyete geçmek için uzun süredir kadro ve alt yapı çalışmalarını tamamlamaya uğraşan TGS, beklediği izni aldı. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün TGS’nin faaliyete geçmesi için Ulaştırma Bakanlığı’na gönderdiği izin talebi bakanlıkça onaylandı.

TAV Havalimanları Holding CEO’su Sani Şener’in dün akşam Airport TV’de yayınlanan ‘Kara Kutu’ programında TGS’ye ilişkin soruya ‘ 1 Ocak’ta başlıyoruz’ cevabı vermesinin ardından sevindirici haber Ulaştırma Bakanlığı’ndan geldi.

İlk etapta 5 havalimanında sadece THY uçaklarına hizmet verecek olan TGS, zamanla müşteri uçaklara da hizmet verecek.

TGS’nin Çelebi Yer Hizmetleri şirketinin girdiği Sabiha Gökçen Havalimanı’nda da faaliyet vermek için girişimlerde bulunacağı kaydedildi.

TGS, Çelebi ve Havaş’tan sonra Türkiye’de faaliyet gösteren üçüncü yer hizmetleri şirketi olacak.

VE ÜÇLÜ REKABET BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 8 yıl önce
HAYATIMDA TGS DEKİ YÖNETİCİLERİN BU KADAR AMATÖR VE PİYON OLDUKLARINI GÖRMEDİM EYY BAŞKAN SEN AŞAĞIDA NELER OLDUĞUNU GÖRMÜYORSUN TABİİ UÇAĞI SADECE HAVADA GÖRMÜŞ ADAMLARI AL YETİŞTİR AMA MÜDÜR,ŞEF YAPMAYIN BARİ YA BU KADAR KOLAY BİR TELEFON İŞ BİTTİ BU KAFAYLA 3 AY SONRA BU ŞİRKET KAPANIR TECRÜBELİ VE TORPİLSİZ AAM NE YAPSIN YA,BKADAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
hep diğer şirkeleri karaladınız THY çalışanları sanki mükemmelmi onlarıda açık yazın SAW daki THY çalışanlarınız hiç profosyonel değil SAW kaderi işe yaramayan sorun çıkaran insanları çalıştırır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SIMDIDEN KONUSMAK COK EREKEN.. TAKIPTEYIZ BAKIP GORECEZ, OLUMLU OLUMSUZ YONLERINI.. FAYDASIZ YARARSIZ BIR YONUNU GORURSEK AARIZ COPE......KIMSE BABAMIZIN OGLU DEGIL NASIL OLSA. ISG NIN LIMAK IN AKSINE BIR HAREKETE MUSADE ETMEYIZ..........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Uyanık olun İSG çalışanı,uyanık.Oraya gelecek her handling kuruluşu sizden kopmalar demektir.Alışkanlıklardan vaz geçmek zordur,fakat geçeceksiniz.TGS hele bir kadrolaşmayı tamamlasın,birileri faydalansın,ilkönce kendini toplasın da sonra SGH gelsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000