05 Aralık 2015, Cumartesi 21:06:04

Ve THY'nin 300'üncü uçağı havalandı!

Türk Hava Yolları'nın (THY) filosundaki 300'üncü uçağı olacak TC-LJD tescilli Boeing B777-300ER tipi uçak boyaması yapılmak üzere Portland'a uçtu.
  • daha hala net bir şekilde üst tipe geçiş proseduru uygulayamayan tıp degısıklıklerının bıldırımını son gune bırakıp aylık programında egıtım dokup sonra hepsını reserve home stby a cevıren ucus ısletme ve ekıp planlama mudurluklerıyle 1000 tane ucak alsa kac yazar. personelıne ezıyet etmesının sebıbını anlayamıyorum. herhalde nefret ve kın duydukları ıcın. ınsanların aylık programlarına sureklı mudahale edıp degıstırıp habıre nobet gorevı veren bu zıhnıyetle bu ucakların guvenlı bır sekılde ucmasını beklememek lazım. saglıklı ucucu personelı moralınden bırhaber nereye kadar. Turk hava yollarının yer gorevınde calısanlar ne yazık kı takım calısmasını sabote edıp bulundukları makamları cıftlık sanıyor ve baska gorev bırımınden ınsanları bırbırıne dusman edıyorlar
  • Keske retro livery olsa...
  • THY'nin Reg. Code J ile başlamıyor mu L bence yazım yanlışı
  • Govde arkasinda yer alan BOEING 777-300ER yazisindaki 300 tum govdeyi kaplayacak boyutta olacak

2002 yılından bu yana her geçen gün büyümesini devam ettiren Türk Hava Yolları (THY), filosuna 300'üncü uçağını katmaya hazırlanıyor. 

Amerika'nın Washington eyaletindeki Everett kentinde bulunan Boeing tesislerinden bugün havalanan TC-LJD tescilli uçak, Oregon eyaletindeki Portland kentinde bulunan diğer Boeing tesisine gitmek üzere yola çıktı.

Türk Hava Yolları için önemli bir yeri olacak olan filodaki 300'üncü uçak, Boeing tesislerinde Türk Hava Yolları renklerinde boyanacak. B777-300ER tipi uçak, boyaması tamamlandıktan kısa bir süre sonra İstanbul'a gelecek.

MY CARGO B747 SAYISINI ARTIRIYOR
Sabiha Gökçen merkezli My Cargo'nun filosundaki 6 adet B747 tipi uçağa bir yenisi daha ekleniyor. Singapur'un Changi Havalimanı'nda hazırlanan Boeing B747 tipi uçağın önümüzdeki günlerde filoya katılması bekleniyor.

İlk uçuşunu 2003 yılında gerçekleştiren 9V-SFL tescilli Boeing B747-400 tipi uçak, daha önce Singapore Cargo Airlines'da görev yaptı. 

Öte yandan THY kaynaklarının Airporthaber'e aktardığına göre 300'üncü uçağın Airbus 330 olabileceği de ifade edildi. Yetkili, "Zaman zaman değişiklik yapabiliyoruz. 777 veya 330 olacak. Kesin olarak 777 olsun diye bir karar alınmadı" şeklinde konuştu.
©AirportHaber
 

Ve THY'nin 300'üncü uçağı havalandı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

s ~ 3 yıl önce
daha hala net bir şekilde üst tipe geçiş proseduru uygulayamayan tıp degısıklıklerının bıldırımını son gune bırakıp aylık programında egıtım dokup sonra hepsını reserve home stby a cevıren ucus ısletme ve ekıp planlama mudurluklerıyle 1000 tane ucak alsa kac yazar. personelıne ezıyet etmesının sebıbını anlayamıyorum. herhalde nefret ve kın duydukları ıcın. ınsanların aylık programlarına sureklı mudahale edıp degıstırıp habıre nobet gorevı veren bu zıhnıyetle bu ucakların guvenlı bır sekılde ucmasını beklememek lazım. saglıklı ucucu personelı moralınden bırhaber nereye kadar. Turk hava yollarının yer gorevınde calısanlar ne yazık kı takım calısmasını sabote edıp bulundukları makamları cıftlık sanıyor ve baska gorev bırımınden ınsanları bırbırıne dusman edıyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
M. ~ 3 yıl önce
Keske retro livery olsa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fakat... ~ 3 yıl önce
THY'nin Reg. Code J ile başlamıyor mu L bence yazım yanlışı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
taze bitti ~ 3 yıl önce
J kodu bitti L ye geçildi yanlışlık yok
300 ~ 3 yıl önce
Govde arkasinda yer alan BOEING 777-300ER yazisindaki 300 tum govdeyi kaplayacak boyutta olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000