23 Ocak 2013, Çarşamba 14:54:37

VE THY SABİHA GÖKÇEN'E İNİYOR

Türk Hava Yolları, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yaz sezonunda Avrupa’nın 5 noktasına operasyon düzenleyecek...
  • THY larini Stockholm - Sabiha gökcen e de bekliyoruz
  • sun ex dururken tk niye fazla maaşla kendi personelini uçursun ki ): ben tk mülakatlarında kurulda elendim sonra sun ex'e girdim, bahçeşehirden evimi taşıdım, şimdi tk uçacacağım sun ex maaşına, eee madem böyle olacaktı thy beni elemeseydin de sözleşme tarafım olup da uçursaydın beni...
  • gurbetcılere daha yakın, ams da 40 km olan rotterdam gibı bir base neden ucus koymazlarda oraları transavia , arkefly gıbı sırketlere bırakırlar acaba??
  • bu uçuşlarıda sunexpress ekipleri yapacak sunexpress sabihadan kışkışlanacak her zamanki gibi yine karlı thy çıkacak yuppiii

Atatürk Havalimanı’ndaki kapasite sorunu sebebiyle operasyonunun bir kısmını Sabiha Gökçen Havalimanı’na kaydırma kararı alan Türk Hava Yolları, yaz ayında 5 Avrupa kentine uçacak.


5 uçaklık filo ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na konuşlanacak olan THY, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Amsterdam, Londra Gatwick, Paris, Viyana ve Milano’ya uçacak.

İşte THY’nin yeni rotaları:

İstanbul Sabiha Gökçen-Amsterdam, 1 Nisan’da haftada üç gün olarak başlayacak, Mayıs ayında 4’e, Haziran ayında ise her güne çıkarılacak.

İstanbul Sabiha Gökçen-Londra Gatwick seferleri, 3 Mayıs’ta başlayacak haftanın üç günü yapılacak seferler 29 Mayıs’tan itibaren hergüne çıkarılacak.

İstanbul Sabiha Gökçen – Milano Malpensa, 1 Haziranda başlayacak günde bir sefer yapılacak.

İstanbul Sabiha Gökçen – Paris Charles De Gaulle, 31 Mart’ta başlayacak haftanın üç günü yapılacak seferler, 1 Hazirandan itibaren her gün gerçekleştirilecek.

İstanbul Sabiha Gökçen – Viyana, 1 Nisan’da haftada üç gün olarak başlayacak seferler 4 Mayıs’ta haftada 4’e, 2 Haziran’da her güne çıkarılacak.

Türk Hava Yolları halen İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan haftada üç gün Kiev’e uçuyor.

Türk Hava Yolları’nın yaz sezonunda Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Avrupa’nın 5 önemli noktasına uçuş başlatması Pegasus Havayolları cephesinde nasıl yankı bulacak şimdiden merakla bekleniyor.

VE THY SABİHA GÖKÇEN'E İNİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

ezelmangal@hitmail.com ~ 3 ay önce
THY larini Stockholm - Sabiha gökcen e de bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kezban ~ 5 yıl önce
sun ex dururken tk niye fazla maaşla kendi personelini uçursun ki ): ben tk mülakatlarında kurulda elendim sonra sun ex'e girdim, bahçeşehirden evimi taşıdım, şimdi tk uçacacağım sun ex maaşına, eee madem böyle olacaktı thy beni elemeseydin de sözleşme tarafım olup da uçursaydın beni...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
holland ~ 5 yıl önce
gurbetcılere daha yakın, ams da 40 km olan rotterdam gibı bir base neden ucus koymazlarda oraları transavia , arkefly gıbı sırketlere bırakırlar acaba??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ekipler yine sun ~ 5 yıl önce
bu uçuşlarıda sunexpress ekipleri yapacak sunexpress sabihadan kışkışlanacak her zamanki gibi yine karlı thy çıkacak yuppiii

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000