06 Mart 2012, Salı 09:15:05

VE THY MOGADİŞU'DA...

Türk Hava Yolları dün ilk kez Mogadişu'ya tarifeli seferle uçtu...
  • okul var okul,orda musluman genclik yetistiriyoruz,nankorluk etmeyin,
  • AirbuS a340 ile ilk sefer gerceklestirildi.
  • Hukumetsiz tam bir kaos ortami, savas var ve THY ucuyor!! Hangi ticari gerekce ile? Terorist getirmek veya ucaklarimiza saldiri olmasini beklemek icin mi?
  • DÜNYANIN HİÇ BİR BÜYÜK HAVAYOLU ŞİRKETİ MOGADİŞUYA UÇMUYOR GÜVENLİK ENDİŞESİNDEN DOLAYI.THY NİN NE İŞİ VAR MOGADİŞUDA.ORADA ÇOLUK ÇOÇUK ELİNDE UÇAKSAVAR İLE GEZİYOR...THY NEYE DAYANARAK UÇUYOR ORAYA...ALLAH KAZADAN BELADAN KORUSUN AMA OLABİLECEK BİR FACİA KARŞISINDA NE YAPACAKLAR...ÇOK HATALI BİR DESTİNASYON...
Türk Hava Yolları dün akşam TK-686 sefer sayılı uçağıyla Somali'nin başkenti Mogadişu'ya ilk seferini gerçekleştirdi.

İlk uçuşa Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın yanısıra THY Genel Müdürü Temel Kotil ve birçok gazeteci katıldı. Türk Hava Yolları Mogadişu'ya Salı ve Perşembe günleri İstanbul-Hartum-Mogadişu, Mogadişu'dan İstanbul'a ise Çarşamba ve Cuma günü Mogadişu-Hartum-İstanbul olarak seferlerini gerçekleştirecek.

Ayrıca THY 6 Nisan 2012 tarihine kadar Mogadişu'ya yapılacak uçuşların, açılışa özel her şey dahil, gidiş-dönüş 199 Avrodan satışa sunuldu belirtildi. Ayrıca açıklamada İstanbul aktarmalı Türkiye'nin diğer iç hat uçuş noktalarından Mogadişu'ya gidiş-dönüş 100 Avro ilave ücret ödenerek uçulabileceği ifade edildi. 
 
Tarifeli uçuş saatleri şu şekilde olacak: 
 
İstanbul-Mogadişu Kalkış - Varış 
 
Salı,Perşembe 22: 15 - 07: 00 
 
Mogadişu-İstanbul Kalkış - Varış 
 
Çarşamba,Cuma 08: 00 - 15: 05 - İstanbul
VE THY MOGADİŞU'DA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 6 yıl önce
okul var okul,orda musluman genclik yetistiriyoruz,nankorluk etmeyin,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
AirbuS a340 ile ilk sefer gerceklestirildi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Hukumetsiz tam bir kaos ortami, savas var ve THY ucuyor!! Hangi ticari gerekce ile? Terorist getirmek veya ucaklarimiza saldiri olmasini beklemek icin mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
DÜNYANIN HİÇ BİR BÜYÜK HAVAYOLU ŞİRKETİ MOGADİŞUYA UÇMUYOR GÜVENLİK ENDİŞESİNDEN DOLAYI.THY NİN NE İŞİ VAR MOGADİŞUDA.ORADA ÇOLUK ÇOÇUK ELİNDE UÇAKSAVAR İLE GEZİYOR...THY NEYE DAYANARAK UÇUYOR ORAYA...ALLAH KAZADAN BELADAN KORUSUN AMA OLABİLECEK BİR FACİA KARŞISINDA NE YAPACAKLAR...ÇOK HATALI BİR DESTİNASYON...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000