29 Ekim 2009, Perşembe 10:49:46

Ve THY Isparta'ya indi...

Türk Hava Yolları, iki yıl aradan sonra İstanbul – Isparta seferlerine yeniden başladı.
  • ISPARTA SEFERLERİ TÜM ISPARTADA YASAYANLARA VE THY NA HAYIRLI OLSUN ÇALIŞAN ARKADAŞLARI TEBRİK EDİYORUM ZORLUKLAR İÇİNDE BU SEFERİN İLKİNİ GERCEKLEŞTİRDİLER BAŞARILAR....... dej
  • olumsuz eleştiride bulunan arkadaşlar ben havacı değilim ancak her hava alanında gereken önlemlerin alındığına inandığım için ürkmüyorum her zaman amerikada kuş sürüsüne giren nehire inen uçağı aklıma getiriyorum kara yolunda frenim patladı ne yapayım diyenlerin yanında çooooook küçük kalır
  • Türk Hava Yolları iyi iş başarmış. Arkadaşlar daha Isparta kazasının etkilerinden kurtulamamışlar anlaşılan. THY bayrak taşıyıcı ve profesyonel bir şirket olup, World Focus Havayollarında olan sağdan soldan atılma ve sokakta iş arayan amatörler yoktur. World Focus şirketinde Aydın ve yanındaki yalakaları yoktur. THY'de uçaklar asla bakımları yapılmadan ve " Uçuş Planları " olmadan uçmazlar. Değil mi eski Aydın şakşakçıları?
  • yorumlarda bazı kisierin daha once meydana gelen ıspartadakı talıhsız kazadan dolayı gece ucuslarından cekındıkleri anlasılıyor,ucus emniyetiyle ılgılı butun hersey kuralına uygun olarak uygulanırsa kaza olma ihtimalı sıfır a yakındır ,endiselenmeyin.karayolu bınlerce defa daha tehlikelidir.

İçinde 78 yolcu bulunan TK- 384 sefer sayılı Sarıkamış isimli yolcu uçağı saat 22:45’de Atatürk havalimanı’ndan Isparta’ya hareket etti.

Türk Hava Yolları’nın gerçekleştirdiği ilk sefere AK Parti Isparta milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ile eşi Afife Bilgiç de katıldı.

Yolcular, 2 yıl aradan sonra Isparta seferlerine başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederlerken, Isparta’ya uçak seferlerinin devam etmesi gerektiğini dile getirdiler.

Isparta’da 27 kasım 2007’de meydana gelen ve 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasının ardından hiçbir havayolu Isparta’ya uçmamıştı.

Ve THY Isparta'ya indi...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
ISPARTA SEFERLERİ TÜM ISPARTADA YASAYANLARA VE THY NA HAYIRLI OLSUN ÇALIŞAN ARKADAŞLARI TEBRİK EDİYORUM ZORLUKLAR İÇİNDE BU SEFERİN İLKİNİ GERCEKLEŞTİRDİLER BAŞARILAR....... dej

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
olumsuz eleştiride bulunan arkadaşlar ben havacı değilim ancak her hava alanında gereken önlemlerin alındığına inandığım için ürkmüyorum her zaman amerikada kuş sürüsüne giren nehire inen uçağı aklıma getiriyorum kara yolunda frenim patladı ne yapayım diyenlerin yanında çooooook küçük kalır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Türk Hava Yolları iyi iş başarmış. Arkadaşlar daha Isparta kazasının etkilerinden kurtulamamışlar anlaşılan. THY bayrak taşıyıcı ve profesyonel bir şirket olup, World Focus Havayollarında olan sağdan soldan atılma ve sokakta iş arayan amatörler yoktur. World Focus şirketinde Aydın ve yanındaki yalakaları yoktur. THY'de uçaklar asla bakımları yapılmadan ve " Uçuş Planları " olmadan uçmazlar. Değil mi eski Aydın şakşakçıları?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yorumlarda bazı kisierin daha once meydana gelen ıspartadakı talıhsız kazadan dolayı gece ucuslarından cekındıkleri anlasılıyor,ucus emniyetiyle ılgılı butun hersey kuralına uygun olarak uygulanırsa kaza olma ihtimalı sıfır a yakındır ,endiselenmeyin.karayolu bınlerce defa daha tehlikelidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000