13 Aralık 2010, Pazartesi 18:24:25

VE İMZALAR ATILDI!

Bugün sabah saatlerinde duyurduğumuz Türk Hava Yolları - Borajet arasında işbirliği anlaşması akşam saatlerinde düzenlenen bir toplantıyla resmiyet kazandı.
  • Borajetin başında çok deneyimli, tecrübeli bir yönetim kadrosu bulunmakta,Borajet için endişelenen arkadaşlar!!!!siz hiç tasalanmayın. onlar ne yaptıklarını gayet iyi bilmekte:)Borajeti çok daha iyi yerlerde göreceksiniz..
  • ne çok havacılıktan anlamayan insanlar yorum yapıyor burda.bu anlaşmanın türkiyeye ve her iki şirket içinde hayırlı oldugu ap açık belli.eger borajet 2 uçağını kiraladıysa geriye 2 uçağı kaldı diye batmaz,yeni uçaklar alacaktır.sürekli büyüyen ve gelişen bir şirket ve tabiki kendisini ileriye götürecek yatırımlar yapacak.biraz objektif olunda hayırlı olsun demeyi bilin.
  • En cok bilmeden atıp tutan hamızsızlar var ya onlara cok iyi bir konu oldu bu anlaşma mesela kollama başlığı ile yazan asıl düşünce ile yazan kişiler içlerindeki kötü düşüncelerini ifade şansı buldular. Bu tipler ne ülkesini ne milletini ne de havacılığı seven tiplerdir. Sadece kendi yorumları vadır ama fikirleri yoktur.
  • bu biraz 319 lardan zarar edip thy ye vermesi gibi bişey oldu borajet te kurulduğundan beri benzin parasını çıkaramadığı için thy ye kiraladı eğer thy tutturursa borajet in 4 adet atr sini alır ve operasyona devam eder borajet off olur senaryo bu
Türkiye’nin tek bölgesel havayolu şirketi olma özelliğini elinde bulunduran Borajet’in, THY ile uzun süredir devam ettiği görüşmeler sona erdi. Türk Hava Yolları ile Borajet, iç hat operasyonları konusunda anlaşmaya vardı. Akşam saatlerinde Türk Hava Yolları binasında yapılan görüşmelerin ardından imzaların atıldığı ve Borajet'e ait iki adet ATR 72-500 tipi turboprop uçağın Türk Hava Yolları'na kiralandığı belirtildi.

Filosundaki en küçük uçak olan Airbus 319’un dahi operasyon yapmakta zorlandığı bazı meydanlara Borajet’in pervaneli uçaklarıyla uçacak olan Türk Hava Yolları, uçulamayan havaalanlarını da hareketlendirecek.

THY adına yapılacak ilk seferleri Ankara - Siirt arasında gerçekleştirilmesi beklenirken, Tokat ve benzeri havaalanlarına Atatürk Havalimanı'ndan THY ismiyle kalkış yapılacağı belirtildi.

İki adet uçağı Borajet'ten kiralayan Türk Hava Yolları'nın ATR 72-500 tipi uçakların boyamalarıda Türk Hava Yolları'nın Teknik Hangarı'nda yapılacak işlemlerden sonra ortaya çıkacağı ifade edildi.

©Airporthaber Özel Haber
VE İMZALAR ATILDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (53)

Misafir ~ 8 yıl önce
Borajetin başında çok deneyimli, tecrübeli bir yönetim kadrosu bulunmakta,Borajet için endişelenen arkadaşlar!!!!siz hiç tasalanmayın. onlar ne yaptıklarını gayet iyi bilmekte:)Borajeti çok daha iyi yerlerde göreceksiniz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ne çok havacılıktan anlamayan insanlar yorum yapıyor burda.bu anlaşmanın türkiyeye ve her iki şirket içinde hayırlı oldugu ap açık belli.eger borajet 2 uçağını kiraladıysa geriye 2 uçağı kaldı diye batmaz,yeni uçaklar alacaktır.sürekli büyüyen ve gelişen bir şirket ve tabiki kendisini ileriye götürecek yatırımlar yapacak.biraz objektif olunda hayırlı olsun demeyi bilin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
En cok bilmeden atıp tutan hamızsızlar var ya onlara cok iyi bir konu oldu bu anlaşma mesela kollama başlığı ile yazan asıl düşünce ile yazan kişiler içlerindeki kötü düşüncelerini ifade şansı buldular. Bu tipler ne ülkesini ne milletini ne de havacılığı seven tiplerdir. Sadece kendi yorumları vadır ama fikirleri yoktur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu biraz 319 lardan zarar edip thy ye vermesi gibi bişey oldu borajet te kurulduğundan beri benzin parasını çıkaramadığı için thy ye kiraladı eğer thy tutturursa borajet in 4 adet atr sini alır ve operasyona devam eder borajet off olur senaryo bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000