22 Ağustos 2011, Pazartesi 11:40:18

VE HAVAYOLU HALKIN YOLU OLMAKTAN ÇIKIYOR

AirportHaber Başyazarı Sefa İnan, bu hafta çok iddialı bir yazıyla okuyucularının karşısında...
  • bizim kofti pilotlardanda ancak böyle uydurma br köpek masalı çıkar...şapka düştü kel göründü ma anlayana
  • neymiş efendim köpek değil bebek çıksa ezip geçecekmiş...o kadar kolay mı o iş,pilotluğun,uçuş eğitiminin kenarından bile geçmeyen birinin yorum yapması çok cahilce.ayriyetten birazcık ekonomi haberlerini okuyup gündemi takip etseydi,thy nin zararla değil karla yılı kapatacağını anlayabilirdi.ama nerde onda o görüş açısı,o eğitim...
  • inanmayın dediklerine!!
  • pilot maaşlarında gözü olanlar üzmeyin kendinizi. tk yeni işe başlayanların maaşlarında küçük bir indirim yaptı. gerisi gelirr artık. zararda böylelikle azaltılır.
Sektörün nabzını tutan AirportHaber'in başyazarı olan Sefa İnan, bu haftaki köşesinde farklı ve gündemdeki konuları masaya yatırdı.

Pegasus ile Air Berlin arasındaki birleşme konusuna değinen İnan, THY'nin zarar ettiği konuyu da es geçmedi. Air Turkya'nın oluşup oluşmama konusunda CEO'nun görüşünün de çok önemli olduğunu vurgulayan başyazar İnan, Pegasus'un agresif planlar içinde olduğunu ifade etti.

Türk Hava Yolları'nın yılın ilk yarısındaki zararına da vurgu yaparak, 'THY bu yılı zararla kapatacak' görüşünü savundu.

Sefa İnan ayrıca Somali'de tehlike atlatan THY uçağının köpek nedeniyle manevra yapmasının yanlış olduğunu belirtirken, 'değil köpek bebek bile çıksa pilot ezip geçmeliydi' dedi.


VE HAVAYOLU HALKIN YOLU OLMAKTAN ÇIKIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
bizim kofti pilotlardanda ancak böyle uydurma br köpek masalı çıkar...şapka düştü kel göründü ma anlayana

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
neymiş efendim köpek değil bebek çıksa ezip geçecekmiş...o kadar kolay mı o iş,pilotluğun,uçuş eğitiminin kenarından bile geçmeyen birinin yorum yapması çok cahilce.ayriyetten birazcık ekonomi haberlerini okuyup gündemi takip etseydi,thy nin zararla değil karla yılı kapatacağını anlayabilirdi.ama nerde onda o görüş açısı,o eğitim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
inanmayın dediklerine!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
pilot maaşlarında gözü olanlar üzmeyin kendinizi. tk yeni işe başlayanların maaşlarında küçük bir indirim yaptı. gerisi gelirr artık. zararda böylelikle azaltılır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000