27 Aralık 2010, Pazartesi 08:11:51

VE BANGLADEŞ SEFERLERİ BAŞLADI

Türk Hava Yolları, Bangladeş seferleri başlatırken dün İstanbul'dan kalkan ilk uçak başkent Dakka'ya iniş yaptı.
  • Biz bangladesh ile iş yapan bi firmayız , etihad veya qatar seçeneği vardı. THY bi aktarmadan daha kurtardı fakat Dhakadan ziyade chittagong ticaret merkezidir bangladeshte iki destinasyona uçsa daha iyi olacaktır.
  • Yeni açılan her sefer ticaret demektir,turist gelir, yolcu taşınır, giden gelen olur herşey olur. Bazı zeki arkadaşlar yorum yapmış thy için ne gerek vardı buraya da uçulur mu diye ama merak etmeyin thy gerekli çalışmayı yapmıştır ona göre de sefer konur. Özellikle transit yolcular çok kullanacaktır bu hattı avrupadan ve canadadan ve kuzey american gelen yolcular istanbul üzerinden bu ülkeye giderler..
  • hadi ya sefer daha ilk gününü yaptı siz yalancısınız yada doğru bilgiyi başka amaç için kullanıyorsunuz. istismarcısının yani o zaman siz hangi seferdeki 30 kişden bahsediyorsunuz? bang birman seferi mi di neydii?
  • Ingilterede yasiyan 8-10 kisilik Bengal Aile bu krizde bilet parasini nerden buluyor, adambasi 700 Euro olsa ve iki çocuk bilet parasi ödemese eder 6000€ kolay mi her yaz tatili için bu parayi ödemek.
THY'nin, İstanbul-Dakka seferini yapan Şanlıurfa isimli uçağı, dün öğle saatlerinde Shah Jalal Uluslararası Havaalanına iniş yaptı. THY'nin Bangladeş seferlerinin başlaması onuruna havaalanında bir karşılama programı düzenlendi.

Programa Dakka'da yaşayan Türkler, seçkin Bengal davetli topluluğu ve Türkiye'den gelen konuklar katıldı.

Programda konuşan THY Pazarlamadan Sorumlu Müdür Yardımcısı Ufuk Uğur, Bangladeş'e uçmaktan duydukları mutluluğu ifade etti. Ayrıca haftada 4 sefer olarak başlanan uçuşların, gelecekte haftanın her gününe yayılmaya çalışılacağını belirtti.

Bangladeş Sivil Havacılık Kurumu Müdürü Mahmud Hussain ise konuşmasında THY'nin uçuşlarının iki ülke ilişkilerine yapacağı katkıdan bahsetti.

Türkiye'nin Dakka Büyükelçisi M. Vakur Erkul, seferlerin başlamasından duyduğu mutluluğu ifade ederek, THY'nin seferlerinin başlamasıyla her alanda iyi olanTürkiyeBangladeş ilişkilerinin daha yukarılara taşınacağını belirtti.

Program hediye takdimi, kurdele kesimi ve ikramlarla son buldu.

(Samanyolu)
VE BANGLADEŞ SEFERLERİ BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
Biz bangladesh ile iş yapan bi firmayız , etihad veya qatar seçeneği vardı. THY bi aktarmadan daha kurtardı fakat Dhakadan ziyade chittagong ticaret merkezidir bangladeshte iki destinasyona uçsa daha iyi olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yeni açılan her sefer ticaret demektir,turist gelir, yolcu taşınır, giden gelen olur herşey olur. Bazı zeki arkadaşlar yorum yapmış thy için ne gerek vardı buraya da uçulur mu diye ama merak etmeyin thy gerekli çalışmayı yapmıştır ona göre de sefer konur. Özellikle transit yolcular çok kullanacaktır bu hattı avrupadan ve canadadan ve kuzey american gelen yolcular istanbul üzerinden bu ülkeye giderler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hadi ya sefer daha ilk gününü yaptı siz yalancısınız yada doğru bilgiyi başka amaç için kullanıyorsunuz. istismarcısının yani o zaman siz hangi seferdeki 30 kişden bahsediyorsunuz? bang birman seferi mi di neydii?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ingilterede yasiyan 8-10 kisilik Bengal Aile bu krizde bilet parasini nerden buluyor, adambasi 700 Euro olsa ve iki çocuk bilet parasi ödemese eder 6000€ kolay mi her yaz tatili için bu parayi ödemek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000