25 Şubat 2015, Çarşamba 09:56:21

VE AÇIKLADI... HAMDİ TOPÇU SİYASETE GİRECEK Mİ?

THY VIP toplantı salonunda ekonomi gazetecileriyle bir araya gelen THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, siyasete gireceğine yönelik iddialarla ilgili ne dedi?
  • THY nin mali deniz yemeyen ......gitme kal Hamdi baskan kalda ahirete biraz daha ah ve beddua biriktir...
  • Yav he hee... Ayrıca düz vekile makam arabasi verilmiyor. 6 nisanda istifa edecek. Yk başkani da kotil olmayacak. Yönetimden biri olacak.
  • Adam normal piyasa şartlarında rüyasında bile göremeyeceği bir mevkiye gelmiş. Bu güçlü ve göz önünde pozisyonu bırakıp sıradan bir milletvekili olmak istemez elbette.
  • Bırak artık Hamdi Başkan

Ekonomi gazetecileriyle kahvaltılı toplantıda bir araya gelen THY YÖnetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, önemli açıklamalar yapıyor.

Topçu,hava trafiğini alt üst eden kar yağışının THY'ye 25.9 milyon euro maliyet getirdiğini vurgularken, " 1195 dar gövdeli, 73 de geniş gövdeli olmak üzere toplam 1268 uçuş iptali oldu. 17-20 Şubat'taki kar muhalefetinin THY'ye maliyeti 25.9 milyon Euro'yu buldu" dedi.

Hamdi Topçu siyasete gireceği şeklindeki iddiaları ise kesin bir dille yalanladı. Topçu, " Siyasete girme konusunda adım atmadım, girmeyi de düşünmüyorum" diyerek noktayı koydu.

 

VE AÇIKLADI... HAMDİ TOPÇU SİYASETE GİRECEK Mİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

uff ~ 3 yıl önce
THY nin mali deniz yemeyen ......gitme kal Hamdi baskan kalda ahirete biraz daha ah ve beddua biriktir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yav he hee... Ayrıca düz vekile makam arabasi verilmiyor. 6 nisanda istifa edecek. Yk başkani da kotil olmayacak. Yönetimden biri olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Adam normal piyasa şartlarında rüyasında bile göremeyeceği bir mevkiye gelmiş. Bu güçlü ve göz önünde pozisyonu bırakıp sıradan bir milletvekili olmak istemez elbette.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 3 yıl önce
Bırak artık Hamdi Başkan

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000