06 Temmuz 2015, Pazartesi 15:05:49

UTED ve TALTA çekildi

THY Teknik'teki iş kolu değişikliği ile ilgili çalışmalarda bulunacak olan UTED ve TALTA dernekleri, çekildiğini duyurdu.
  • Korkaklar...
  • Şu yönetimde olanlara bir bakın önce isterseniz ( mesela ; Uted'de Ersin denen arkadaş Hata'dan parayla lisans almış geçmişi 3-5 seneyi geçmeyen burnu havada ) bu ve benzeri örnekleri vermek çokça mümkün,Yavuz beye gelince; o ve biricik oyuncağı Talta rüzgar nereden eserse oraya dümen kırıyor,yediği haltlar belli zaten,millet artık gözünü açtı beyler kimse kimseye bulunduğu makama güvenerek büyüklük taslamasın biz geçmiş senelerde böyle tipleri çok gördük,sizlere yandaş hayatınızda başarılar.
  • fırsat bugün ,gün bugün 20-30 lirayı çok görüp dernek benim için napiyor diyenlerin günü.oturbekle.kendin için yapmadigini,yaptırmaya çalışmadığını kimse senin için yapmaz yapmayacaktı.sen beklemeye uyanık olmaya arka sıralarda durup gizliden konuşmaya devam et.
  • Üyesinden para toplayan her dernek profosyoneldir ve hiçbi zaman amatörce yönetilemez.Yönetilirse böyle olur.

THY Teknik'teki iş kolu değişikliği ile ilgili çalışmalarda bulunacak olan UTED ve TALTA dernekleri, çekildiğini duyurdu.

THY Teknik'teki sendikaların mücadelesi ve iş kolu değişikliği ile ilgili değerlendirme yapmayı amaçlayan TALTA ve UTED oylamayla kurul oluşturulması ve çalışma yapılmasına gerek olmadığı kararını aldı.

İşte konu hakkında yapılan açıklama;

UTED ve TALTA çekildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (61)

:))) ~ 3 yıl önce
Korkaklar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uted ve Talta ~ 3 yıl önce
Şu yönetimde olanlara bir bakın önce isterseniz ( mesela ; Uted'de Ersin denen arkadaş Hata'dan parayla lisans almış geçmişi 3-5 seneyi geçmeyen burnu havada ) bu ve benzeri örnekleri vermek çokça mümkün,Yavuz beye gelince; o ve biricik oyuncağı Talta rüzgar nereden eserse oraya dümen kırıyor,yediği haltlar belli zaten,millet artık gözünü açtı beyler kimse kimseye bulunduğu makama güvenerek büyüklük taslamasın biz geçmiş senelerde böyle tipleri çok gördük,sizlere yandaş hayatınızda başarılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uye ~ 3 yıl önce
fırsat bugün ,gün bugün 20-30 lirayı çok görüp dernek benim için napiyor diyenlerin günü.oturbekle.kendin için yapmadigini,yaptırmaya çalışmadığını kimse senin için yapmaz yapmayacaktı.sen beklemeye uyanık olmaya arka sıralarda durup gizliden konuşmaya devam et.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hat bakım ~ 3 yıl önce
Üyesinden para toplayan her dernek profosyoneldir ve hiçbi zaman amatörce yönetilemez.Yönetilirse böyle olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000