20 Haziran 2011, Pazartesi 16:20:18

UTED ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

UTED (Uçak Teknisyenleri Derneği) gelenekselleşen etkinliklerini gerçekleştirmeye devam ediyor...
  • Yerli teknisyenler yetersiz yabancı teknisyenler istiyoruz.Uçağı karşılıyorlar,arızaları dikkatle dinliyorlar ve ciddiyetle sorunları çözmeye çalışıyorlar.Bizimkiler arıza yazma diye yalvarıp,ortadan kayboluyorlar.Ha birde uçmaktan korkuyorlar.Ama sizin o uçakla uçuşa gitmeniz için resetlerde çare arıyorlar.İllede yabancı tech.
  • SEFA BEY PİLOTLAR SÖZ KONUSU OLDUMU MAŞAALLAH HER YORUMU YAYINLIYORSUNUZ.GERİSİNİ SİZ ANLADINIZ DEĞİL Mİ?
  • uted veya Talpa iş ve işçi bulma kurumu mudur? uçak teknisyenleri derneği ve airline pilots assn. budur. yani halihazırda çalışan insanların bir araya gelip kurduğu bir oluşum. orada insanların bir arada kahvaltı etmesi camia için ne güzel bir etkinlik. size iş bulmak gibi bir misyon mu üstleniyorlar
  • Kahvaltıymış piknikmiş arttık bunlar boş şeyler. 20 tl verince en kral kahvaltıyı yapıyorsun. köy dernekleri bile bunu yapıyor. Önemli olan mesleki sorunların gündeme getirilmesi. Sorunların çözümlenmesi. Profesyonel davranılması. Yiğidi öldür hakkını ver. doğru kulvara yönelin insanların LİSANS SORUNLARINA ÇÖZÜM BULUN.
Yaklaşık 6 senedir geleneksel hale gelen, UTED Brunch (Kahvaltı) etkinlikleri bu sene Florya Kaşıbeyaz Restaurant'ta 5 ve 19 Haziran tarihlerinde gerçekleştirildi.

Emekli ve çalışan teknisyenlerin yanısıra, THY Teknik Genel Müdürü İsmail Demir, UTED Onursal Başkanı Sefa İnan gibi isimlerin de katıldığı etkinlik, eski çalışanlar ile mesleğe yeni atılan teknisyenleri de bir araya getirmiş oldu. 

İŞTE UTED'İN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU O ETKİNLİKTEN KARELER...UTED ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
Yerli teknisyenler yetersiz yabancı teknisyenler istiyoruz.Uçağı karşılıyorlar,arızaları dikkatle dinliyorlar ve ciddiyetle sorunları çözmeye çalışıyorlar.Bizimkiler arıza yazma diye yalvarıp,ortadan kayboluyorlar.Ha birde uçmaktan korkuyorlar.Ama sizin o uçakla uçuşa gitmeniz için resetlerde çare arıyorlar.İllede yabancı tech.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SEFA BEY PİLOTLAR SÖZ KONUSU OLDUMU MAŞAALLAH HER YORUMU YAYINLIYORSUNUZ.GERİSİNİ SİZ ANLADINIZ DEĞİL Mİ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
uted veya Talpa iş ve işçi bulma kurumu mudur? uçak teknisyenleri derneği ve airline pilots assn. budur. yani halihazırda çalışan insanların bir araya gelip kurduğu bir oluşum. orada insanların bir arada kahvaltı etmesi camia için ne güzel bir etkinlik. size iş bulmak gibi bir misyon mu üstleniyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kahvaltıymış piknikmiş arttık bunlar boş şeyler. 20 tl verince en kral kahvaltıyı yapıyorsun. köy dernekleri bile bunu yapıyor. Önemli olan mesleki sorunların gündeme getirilmesi. Sorunların çözümlenmesi. Profesyonel davranılması. Yiğidi öldür hakkını ver. doğru kulvara yönelin insanların LİSANS SORUNLARINA ÇÖZÜM BULUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000