17 Şubat 2013, Pazar 16:15:03

US AIRWAYS DE İÇKİ VERMİYORMUŞ UNITED DA!

Star Gazetesi yazarı Fehmi Koru, bugünkü "VURUN THY'YE" başlıklı yazısında Amerika’nın iki büyük havayolu, US Airways ve United Airlines'ın da yolculara alkollü içecek hizmeti sunmadığını iddia etmişti. AirportHaber olarak sizin için konuya ilişkin kısa bir araştırma yaptık. Peki, ya sonuç?
  • Yalancının mumu nereye kadar yanar??
  • Adı geçen kalem hangi köyden ?????
  • Çok güzel araştırma bravo..Yahu inanırsın veya inanmazsın o sana kalmış ama yapılan açıklamalarda içkinin ekonomik sebeplerden kaldırıldığı söyleniyor.Sen burada kalkmış içkiyi parayla satan firmalarla kıyaslıyorsun.Birazcık mantıklı olun lütfen.Parayla satıyoruz bundan sonra deseler ona da birşey bulacaksınız.
  • fehmi koru derhal kamuoyundan acilen özür dilemeli yanıltıcı ve yanlış bilgi verdiği için.araştırmadan böyle çala kalem işine geldiği gibi yazarak gazetecilik yapılmaz. gerçek gazetecilik bu değildir...

Star Gazetesi yazarlarından Fehmi Koru, bugün "Vurun THY'ye" başlıklı bir yazı kaleme almış ve "Amerika’nın iki büyük havayolu, US Airways ve United yolcularına alkol ikram etmiyor; hem iç hatlarda hem de dış hatlarda... Air Canada, AirAsia, Austrian Airlines, Bangkok Airways, Egyptair, Finnair, Jetblue Airways, Royal Brunei Airlines, Spirit Airlines, Thai Airways de, kimi yalnız iç hatlarda kimi hem iç hem de dış hatlarda, alkol ikramı yapmayan havayolları..." demişti.

AirportHaber olarak Koru'nun iddiaları üzerine kısa bir araştırma yapma gereği duyduk. Araştırmamız sonrasında olayın aslının Fehmi Koru'nun iddia ettiği gibi olmadığını gördük.

Sizin için bahsi geçen şirketlerden bazılarının resmi internet sayfalarındaki ikram hizmetleri kısmında duyurdukları alkollü içeceklerle ilgili bölümü yorumsuz olarak yayınlıyoruz.

AIR CANADAUS AIRWAYS

UNITED AIRLINES

US AIRWAYS DE İÇKİ VERMİYORMUŞ UNITED DA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

XXXXX ~ 5 yıl önce
Yalancının mumu nereye kadar yanar??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Örkın ~ 5 yıl önce
Adı geçen kalem hangi köyden ?????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aferin.. ~ 5 yıl önce
Çok güzel araştırma bravo..Yahu inanırsın veya inanmazsın o sana kalmış ama yapılan açıklamalarda içkinin ekonomik sebeplerden kaldırıldığı söyleniyor.Sen burada kalkmış içkiyi parayla satan firmalarla kıyaslıyorsun.Birazcık mantıklı olun lütfen.Parayla satıyoruz bundan sonra deseler ona da birşey bulacaksınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CREW ~ 5 yıl önce
fehmi koru derhal kamuoyundan acilen özür dilemeli yanıltıcı ve yanlış bilgi verdiği için.araştırmadan böyle çala kalem işine geldiği gibi yazarak gazetecilik yapılmaz. gerçek gazetecilik bu değildir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000